Jump to content

Crysis Yama Sorunu

Recommended Posts

slm

ilgine saolasın

TR yamayı hallettik ama güncelleme yamaları olan

1.1 , 1.2 ve 1.2.1 yamalarını tek tek denedim hiç birini kuramadım

kuruluma başlıyor ve yükseltilecek ürün bulunamadı yazılı bi ileti çıkarıyor nasıl aşarım bu konuyu

google da da arattım ama bi çok siteyede üye olup yazdım kimse cevap yazmadı biraz geç kaldık galiba bi sitedede orjinal alın cevabından başka yazan olmadı

ne yapmalıyım

crysis oyununun yamalarinda her zaman sorun oluyordu

yenisi ciktiysa düzelttilermi bilmiyorum..yama kurup sorunsuz oynayayim diyorsan bile bu seferde save sorunu cikiyordu

tr yama belki güncellemeleri engelliyor olabilir..crysis i kaldirip bastan kurun sonra güncelleme yamalarini kurmayi deneyin

yalniz hangi dilde kurduysaniz yamadada o dili secin

güncellestirme yamasini kurduktan sonrada buradan hangi versiyona yükseltiyseniz uygun crack i indiriniz

Please register to see this content.

crysis oyununun yamalarinda her zaman sorun oluyordu

yenisi ciktiysa düzelttilermi bilmiyorum..yama kurup sorunsuz oynayayim diyorsan bile bu seferde save sorunu cikiyordu

tr yama belki güncellemeleri engelliyor olabilir..crysis i kaldirip bastan kurun sonra güncelleme yamalarini kurmayi deneyin

yalniz hangi dilde kurduysaniz yamadada o dili secin

güncellestirme yamasini kurduktan sonrada buradan hangi versiyona yükseltiyseniz uygun crack i indiriniz

Please register to see this content.

yamaların üçüde var hepsini tek tek sıra ilemi kuracağım en son yama 1.2.1 en son bu yamatı kurup verdiğiniz linkten crack ı çekip yüklüycem

saolasın teşekkürler

yamaların üçüde var hepsini tek tek sıra ilemi kuracağım en son yama 1.2.1 en son bu yamatı kurup verdiğiniz linkten crack ı çekip yüklüycem

saolasın teşekkürler

sadece sonuncusunu kuracaksın en yenisi 1.2.1 sanırım

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...