Jump to content

Deep.freeze şifresini Değistirmek

kyagiz13

Recommended Posts

Ya arkadaşlar bana acilen Deep.Freeze şifresini değiştirmem gerekiyor bilgisayarlarını yaptığım cafenin bütün Deep.Freeze

şifrelerini herkes biliyor bu yüzden adamlar Deep.Freeze devre dışı yapıp bilgisayarlara viüs giriyor cafenin bilgisayarlarını

hep çöküyor artık bıktım bana kendi Deep.Freeze şifrem olsun.

:):clapping::)

yeni bir sifre yap : dah a güçlü bir sifre yap

örn: DeNeMe.245, bunun gibi..

eski versiyonları unfreeze yapan program var.. yeni versiyonlarda oo calisiyorsaa icin cok zor...

arkadasım cafesi vardı onun yaptıgı sey bütün pcler aynii 28 pcvardi .. 160 gb hd vardi bütün donanımlar aynii.. hdyi tek yapardı..

bütün oyunları ,programları gerekli ayarları yapardı.. diyelim makina coktu.. dısaradan yedek aldıgı hdyi takıp ghostu yeri donerdi..

saglam hd'de hep yedek olurdu.. ayrıca deep freezede vardi ..oyle birsey sart bence..

sifresini girdiğin ekranda passaport diye secenek var zaten programın kaç secenegi varki çok basit aç yeni sifreni yaz o kadar zora gerek yok brnim gibi yap mesela benim sifrem:

benisevmeyenölsün[/CODE]

bunun gibi adamın aklına gelmez kimseyede söyleme

tnctrft2.jpg

çok tuhafsınız bence başka şekilde deneyin şansınızı sen nasıl bilgisayar yapıonda deepfreeze şifre deiştiremiosun ha cafeci kendi yaptı bana diyeceksen o zaman cafeciye ******ür deişsin bence amacın cafedeki şifreyi kaldırmak senin :rolleyes2:

sifresini girdiğin ekranda passaport diye secenek var zaten programın kaç secenegi varki çok basit aç yeni sifreni yaz o kadar zora gerek yok brnim gibi yap mesela benim sifrem:
benisevmeyenölsün[/CODE]

bunun gibi adamın aklına gelmez kimseyede söyleme

tnctrft2.jpg

Arslantay arkadaşım senin yaptığın şekilde sadece o pc deki DeepFreeze için geçerlidir. DeepFreeze programının 6. versiyonun benim şifremin bütün bilgisayar için geçerli olması gerekir. Arslantay arkadaşım bu konuyla ilgilendiğin için sana çokk tşk ediyorum

:rolleyes2::D

AL[e]N arkadaşında dediği gibi elinde harici hdd içinde bilgilerinin yedeği veya ghost u olsaa çok rahat edersin arkadaşım ! bende int cafe de çalışırkenn bu yöntemi kullanıyordumm ve çok rahattım doğrusu !

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...