Jump to content

Deepfreeze Aio V.3.0 (resimli)

c-ronaldo

Recommended Posts

DeepFreeze AIO v.3.0

dfaiolx5.jpg

TANITIM

Deep Freeze , özellikle internet kafeler için çok faydalı bir program. Deep Freeze programı ile bilgisayarlarınız sanki dondurulmuş gibi kullanım sonrasında hiçbir değişiklik yapılmamış halde eski haline döndürülüyor. Bu sayede işletim sisteminin bozulmasından ve virüs vb. zararlı etkilerden korunabiliyorsunuz.

.::[İçindekiler]::.

Deep Freeze Administrator 5.50

DeepFreeze Standart 6.10

DeepFreeze Standart 6.30

DeepFreeze Standart 6.0

Deep Freeze Enterprise 5.70

Deep Freeze Enterprise 6.30

Deep Freeze 2000/XP

Deep Unfreezer 1.6

Boyut : 112 MB

indir.gif

Down4.gif

http://rapidshare.com/files/133534217/DeepFreeze_AIO_v.3.0_2oo8.rar[/CODE]

Down4.gif[/font][/center]

• 1 ay sonra...

Bence sadece int. kafeler için değil normal ev kullanıcıları içinde çok güzel bi program kurarsınız güzel bi xp tüm driverlarını eksiksiz yüklersiniz. tüm gerekli dosyalar oyunlar programlar tamam sonra kur deepfreeze (bu arada antivirus kurmaya gerek yok int. kablosunu çekin kurduktan sonra deep frizi öyle takın) alın size süper hızlı bir pc. Geçenlerde düşünüyordum şimdi burada görünce yine aklıma geldi anti virüs sistemi kasıyor çünkü :)

• 3 ay sonra...
  • 3 hafta sonra ...

musa oğuz kardeşim sana katılmıyorum çünkü benim 40 PClik kafemde bi virüs 20 tanesini ******ürdü.ama f-secure yüklü 20 bilgisayara hiçbirşey olmadı.bence anti-virüs şart.Ama tabi benim gibi çok belalı sitelerde işiniz yoksa dediğin gibi deep-freeze de yeterli olabilir...

musa oğuz kardeşim sana katılmıyorum çünkü benim 40 PClik kafemde bi virüs 20 tanesini ******ürdü.ama f-secure yüklü 20 bilgisayara hiçbirşey olmadı.bence anti-virüs şart.Ama tabi benim gibi çok belalı sitelerde işiniz yoksa dediğin gibi deep-freeze de yeterli olabilir...

• 2 hafta sonra ...

diyelimki pc nizi en düzgün ayarlarına getirdiniz bütün programlarınızı yüklediniz hiç bi sorun yok eksikte yok ve emeklerin bir vürüsten veya hatadan dolayı boşa gitmesini istemiyosunuz kurun deepfrezeyi kurulduktan sonra pc yeniden başlayacak ve o son oturumu kaydedecek sonraki her açılmasında standart bir şekilde başlayacak pcde istediginiz kadar program kurun silin yada vürüs kapın sorun degil yeniden başlat dediginiz an da hepsi depfrezenin kuruldugu andaki oturuma geri dönecek yani xp niz bozulmayacak hep aynı ayarda kalacak . programı kurarken sürücü seçme özelligi mevcut önerim c sürücüsünü işaretlemek d sürücüsünü işaretlemeyin çünki kalmasını istediginiz dosyalarınızı d sürücüsünde saklamanız gerekecek masaüstünde belgelerimde v.s. indirilen dosyalar açılan klasörler kapayıp açınca silinecek deep freze kurulmadan önce nasılsa o halini alacak eklemek istediginiz ayar veya dosya gibi şeyler olursa deepfrezeyi kapatıp pc yi yeniden başlatın gereken programınızı kurun ayarınızı yapın ve deepfrezeyi tekrar aktif ederek pcnizi yeniden başlatın

Deep Freeze Kurduğum Sistemlerde Dediğiniz Sorunların Hiçbirini Yaşamadım.Internet Cafelere Kurdum.Tabi Eğer Sadece Windows Kurulu Dizinde Aktif Hale Getirirseniz Diğer Sürücüden Virüs Bulaşması Gayet Normaldir.Diğer Partitionlardada Aktifleştirin Cafe Sahibiyseniz.Sorun Yaşamazsınız.

arkadaşlar iyi günler...bu forumda yeniyim...deepfreeze için bi sorum olacaktı.daha önce yüklediğim versiyonlar sanırım deneme sürümüydü.günlük kaldırıp tekrar kurmadığım takdirde deepfreeze kilitleniyordu format atmadıkça kalkmıyordu...şimdi bu indirdiğim versiyon için tavsiyelerinizi alabilir miyim? hangi versiyonu kullanmam gerekecek ve günlük kaldırmam gerekmeyecek sanırım...şimdiden teşekkür ediyorum hepinize...

• 1 yıl yıl...
  • 2 hafta sonra ...

@serci53 ; Her konuya gerekl, gereksiz cevallar verme sebebini (üstelik flod yaparak) anlamış değilim. Konu 2008 de acılmıs sen kakıyorsun bu konuyu hortlatıyorsun ve zaten çalışmayı beğeniyorsan teşekkür butonunu kullanın diye her yerde soylendi. Tavsiyem bu tür yaklaşımlardan uzak durman ve gereksiz mesaj yazımlarından kaçınmandır, Kötü niyetli olduğunu düşünmüyorum ama yazdığın postlarda kusura bakma kirlilikten başka bir işe yaramıyor. Eleştirilere karşı anlayışın için teşekkür ederim.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...