Jump to content

Program Kuurulum Seriali Nasıl Değiştirilir?

xekeru

Recommended Posts

Bir Programın kurulum aşamasında istediği yada hazır yazılı olan demo keylerini gercek keyleriyle nasıl değiştiririz.( örneğin; elimdeki nero 8.1.1.0 ın kurulumunda demo keyi mevcut olarak geliyor.Bu keyi full versiyon keyiyle değiştirisem eger program direkt olarak full olarak kurulur.)

bu konu hakkında tüm adminlerden ve konu hakkında bilgisi olan herkesten yardım bekliyorum.kolay gelsin..

Regle Değiştrebilirsin Katılımsız Kurulum Hazırlayarak...Yada Exe içinde Oynama Yapacaksın...

sevgili YAMANER zaten benimde ögrenmek istediğim o reg dosyası hazırllayarak katılımsız yapmanın dısında normal bir setup seklinde yüklerken serial geldiğ:inde demo keyin yerine orjinal key yazayım ki programı tekrardan sonra düzenlememe gerek kalmasın.exe sini hangi programla editleyebilirim..bunun hakkında bilgi verirseniz sevinirim.

sevgili YAMANER zaten benimde ögrenmek istediğim o reg dosyası hazırllayarak katılımsız yapmanın dısında normal bir setup seklinde yüklerken serial geldiğ:inde demo keyin yerine orjinal key yazayım ki programı tekrardan sonra düzenlememe gerek kalmasın.exe sini hangi programla editleyebilirim..bunun hakkında bilgi verirseniz sevinirim.

hangi proğram ResHacker ile editleyebilirsin...

Res Hacker Download

Please register to see this content.

Serial değiştirmeyi mi serial girdirmeyi mi soruyorsun anlamadım :S

morning söyle anlatayım kısaca.elimde nero 8.1.1.0 versiyonu var.yükleme yaparken demo key hazır halde kurulum ekranına geliyor next dediğimde demo olarak yüklüyor.ben yüklemeyi yaparken o demo keyin yerine full keyi otomatik koymak istiyorum ki aynen yükleme yaparken demo keyin yerine full key olsun ve direkt olarak hiçbir işlem yapmadan otomatik full versiyon yüklensin.umarım anlatabilmişimdir.reshackerla nasıl yaopacagım hakkında bilgi verirmisiniz.benzeri programlara baktım ama yapamadım.yardımcı olursanız sevinirim.tesekkurler..

iyi de nero parametreyle zaten full ve katılımsız kuruluyor.ResHacker felan ne alaka?

/VERYSILENT /USER="Kullanıcı adı" /COMPANY="Şirket" /SERIAL="1K22-1867-0795-66M4-5357-3256-E472" /TASKS="imagefile_assoc,quicklaunchicon"[/CODE]

• 2 hafta sonra ...
iyi de nero parametreyle zaten full ve katılımsız kuruluyor.ResHacker felan ne alaka?

/VERYSILENT /USER="Kullanıcı adı" /COMPANY="Şirket" /SERIAL="1K22-1867-0795-66M4-5357-3256-E472" /TASKS="imagefile_assoc,quicklaunchicon"[/CODE]

sevgili morning bu verdiğin parametreleri nereye yazıyoruz acıklarmısın??

sevgili morning bu verdiğin parametreleri nereye yazıyoruz acıklarmısın??

Onu da ben söyleyeyim. ;)

Not defterini açıyorsun içine aşağıdaki kodları yazıyorsun

@echo off
echo.
start /wait nero.exe /VERYSILENT /TASKS="imagefile_assoc,quicklaunchicon" /USER="gsahmet56" /COMPANY="GSAHMET56" /SERIAL="1K22-1867-0795-66M4-5357-3256-E472"[/CODE]

Sonra Dosya=>Farklı Kaydet=>bilmemne.cmd olarak kaydet tamamdır... Kurmak için bilmemne.cmd'yi neronun yanında çalıştırman yeterli...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...