Jump to content

Dailymotion, Youtube Ve Diğer Engelli Siteler Için

göçebe

Recommended Posts

Program sadece YouTube değil, TR den engellenmiş çoğu siteyi kullanmamızı sağlıyor. Hiç bir şekilde DNS yada browser ayarlarınızla oynama yapmanız da gerekmiyor. Dosyayı değiştirmeniz kafi : ))

Resimdeki yolu takip edersek sorunu çözeriz : ))

adsztj4.jpg

http://rapidshare.com/files/134224523/hosts[/CODE]

böyle sistemle filan oynamaya gerek yok

adrsine gidin, sitede bulunan adres çubuğuna engelli bütün sitelerin linklerini yapıştırın ve browse tuşuna basın olay kökten halledilmiştir :D

Flash dosyalarını bu tarz siteler oynatmaz arkadaşım...

Please register to see this content.
Burdaki host dosyasının değiştirilmesinin herhangi bi zararı yada yan etkisi yokmu peki?

Flash dosyalarını bu tarz siteler oynatmaz arkadaşım...

Please register to see this content.
Burdaki host dosyasının değiştirilmesinin herhangi bi zararı yada yan etkisi yokmu peki?

flash dosyası derken neden bahsettiğini tam anlamadım ama konuyu

şöle açalım bu site bişey oynatmıyo sadece host görevi görüyo yapman gereken siteye gitmek sitede bulunan adres çubuğuna gitmek istediğin ve yasaklanmış sitenin adresini kopyalayıp yapıştırmak sitede otomatik olarak yazılmış olan youtube adresi var ister oraya ister başka adres yazıp başka adrese gidebilirsin sadece adresi yazdıktan sona "begin browsing" tuşuna yıklamak bu flash da ne ola acep :D

edit: yanlışlıkla teşekkür ettik yaw :)

Benim çözümüm bu başlık altındaki işlemleçözüm buldum sitelerin iplerini bulup otomatik hosts dosyasına ekletiyorum nasıl fikir ama

güzel bi fikir, :D ama ben bi sitenin ip numarasını bulabilirim ya diyer daha amatör kullanıcılar nası bulacak buda bi sorun, sisteme dosya filan atmak bunlar uzun hikaye beyaw :D 300 küsür Byte demişsin ama bunlardan anlamayanlar var, ben sadece genele bi kıyak olsun dedim, senin yazdıkların güzel :D yapabilecek kişi az, mesela ben tnc nin ip sini alıyım dedim geçen belçikada gözüken tnc şimdi yok kayboldu :D

@milyondolar anlaşılan sende amatörsün programı kopyalatmıyosun sadece çalıştırıyosun cmd komutlarının inceliklerini kullandım

siz yasak sitelerinizi söleyin ben eklerim ipleri belcikaya gerek yok ben onu yasaklı siteler için sölemiştim (dns yazmak zor geldi o yüzden)

tncnin ipsi buyur 70.38.11.46

flash dosyası derken neden bahsettiğini tam anlamadım ama konuyu

şöle açalım bu site bişey oynatmıyo sadece host görevi görüyo yapman gereken siteye gitmek sitede bulunan adres çubuğuna gitmek istediğin ve yasaklanmış sitenin adresini kopyalayıp yapıştırmak sitede otomatik olarak yazılmış olan youtube adresi var ister oraya ister başka adres yazıp başka adrese gidebilirsin sadece adresi yazdıktan sona "begin browsing" tuşuna yıklamak bu flash da ne ola acep :D

edit: yanlışlıkla teşekkür ettik yaw :D

Bi youtube'da oluyo zaen...başka sitelerdeki videoları oynatmıyor (dailymotion vs....)

Bi teşekkürün lafı mı olur...ödeştik işte :D

@milyondolar anlaşılan sende amatörsün programı kopyalatmıyosun sadece çalıştırıyosun cmd komutlarının inceliklerini kullandım

siz yasak sitelerinizi söleyin ben eklerim ipleri belcikaya gerek yok ben onu yasaklı siteler için sölemiştim (dns yazmak zor geldi o yüzden)

tncnin ipsi buyur 70.38.11.46

gavara, kendimce amatörümdür örenmenin sınırı yoktur diyenlerdenimdir :D , dos ile bundan 10 sene önce filan uraşıyodum artık bıraktım, tnc nin ip sini örenmek isteseydim bunu herşekilde yapardım :D sadece bilmeyenlerin kafası karışırdı 1000lerce ip programı var malum :D ikidebir senden ip diye bağırcaklar maksat sana iş çıkmasın :D bunları amigados ile iğneli yazıcılara yazdırıyoduk beyaw, bırak dosu filan kendimi öğmeyi semem ama gel c++ yada basic de kapışalım :D

Bi youtube'da oluyo zaen...başka sitelerdeki videoları oynatmıyor (dailymotion vs....)

Bi teşekkürün lafı mı olur...ödeştik işte :D

benben77 hayatta hiçbizaman sedece ben deme (nasihat) :D bütün siteleri açıyor ben kendim yapıyom :D dailymotion filan yazmışsın oraya normalde girilebiliyor zaten, konuyu tam kavrıyamadığından şüphelenmeye başladım, :D

@milyondolar ben bilgisayar ve elektronik mezunuyum (üniversite) istersen hiç münakaşaya girmeyelim ha

bende mazunum (üniversite) :D

ilk yazdığım program gibi oldu, küçük bi kod hatası yapılan hesap makinasının harfleride toplamasına sebep olmuştu, münakaşa deyil paylaşım, ikimizde aynı şeyleri konuşuyoruz, daha iyi bi'tartışma ortamı daha kaliteli sonuç verir gavara :D

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...