Jump to content

MailX Sender12

campuse21

Recommended Posts

MailX Sender12 Mail gönderim programı

Arkadaslar ben bu prıogramın kullanımını öğrenmek istiyorum...

http://ultrashare.net/hosting/fl/cbe1447ff4/

DNS SERVER LİST:

1- ns.digex.net

2- ns.worldnet.att.net

3- nameserver.concentric.net

4- arl-name-svc-1.compuserve.com

5- ns.psi.net

6- dns1.sympatico.ca

7- pns.dtag.de

8- dns-sol.swissonline.ch

9- main.piter.net

10- 202.96.128.68

11- 202.96.134.133

MailxSender ile neler yapabiliriz, Öncelikle buna kısaca değinmeliyim sanıyorum. Bu program mail gönderiyor bunu anlamışsınızdır :D ama basit gibi görünsede çok işe yarıyor, mesela bir mail adresini hack etmek istiyorsunuz yada icq uini ne yapacaksınız bu işler için bir kaç yöntem var bunlardan biriside Fake mail işte bu fake maili göndermek içinde bir programa ihtiyacınız var MailxSender bunun için birebir, kimden geldiği belli olmayan veya kimden geldiği sanılsın istiyorsanız o kişinin adı ile mail atabilen bir program, Bir başka işe yarayan yönü daha doğrusu özelliği ise çoklu mail yollayabilmesi mesela bir web siteniz var ve sizin mail listenizdede 10000 kişi kayıtlı diyelim ve sitenizde köklü bir güncelleme yaptınız bunu üyelerinize duyurmak istiyorsunuz ne yapacaksınız Tabiiki hotmaile girip bir mail adresi alıp 10000 kişiye aynı maili copy-past yaparak göndereceksiniz :D) başka yolumu var....

İşte MailxSender burada Hızır gibi yetişiyor mail listenizdeki herkese aynı maili kısa bir süre içerisinde gönderebilirsiniz. Bu kadar Bilgi yeter hayal gücünüzü kullanarak bu programla çokşey yapabilirsiniz bak mesela Mail Bomb :D). Kullanımına geçiyoruz.

Mailx sender kullanması aslında çok basittir, şimdi anlatacağım benim sitemdeki mailx sender içindir yani Türkçeleştirilmiş hali

eğer register etmişseniz sorun yok, register etmedinizse şu adımları izleyin daha sonra programı kullanmaya geçelim, mailxsenderi açın

yardım menüsünden Kayıt'ı tıklayın sizden, kullanıcı adı ve kayıt anahtarı isteyecek

Kullanıcı adı kısmına

Neophyte

Kayıt Anahtarınada:

ZM338IIV3TW0MJ

yazın" Thank You ...." diye bir mesaj çıkacak ve artık kayıtlı kullanıcı olarak tüm özelliklerini kullanabileceğiz..

Şimdi basit olarak mailx sender ile bir mail listesine mail atalım.

ilk yapmamız gereken atacağımız mail metnini yada sayfasını yazmak,

Konu kısmına herhangi birşey yazıyoruz,

mesaj: yazan yere göndereceğimiz mesajın formatını yazıyoruz mesela text (yazı) veya html olarak

eğer html olarak göndereceksek hazırlamış olduğumuz html sayfasının kaynak kodlarını buraya copy-paste yapıyoruz,

text olarak göndereceksek direkt olarak mesajımızı yazabiliriz.

mesajımızı yazdık, şimdi üst tarafta gönderen sekmesi altındaki ayarları yapalım.Mailiniz kısmına ister gerçek mail adresinizi isterseniz rastgele bir mail adresi yazın.

Yanıt adresi kısmına ise maili gönderdiğiniz kişilerin reply yaptığı zaman çıkacak mail adresidir burayada sahte mail kadresi kullanabilirsiniz.

karakter seç: bukısımdan Turkish(windows) seçin. Dosya ekleme sekmesinne gelince.

Eğer mail yanı sıra birde dosya göndermek istiyorsak buradanekle butonunu tıklayarak Bilgisayarımızdan bir dosyayı seçip ekliyoruz, eklediğimiz dosyada mail ile birlikte gönderilecektir.

eklenen dosyayı çıkartmak içinde dosyanın üzerine gelip çıkart dememiz yeterli. Adres Dosyaları kısmında yapacağımız şey şu, kime mail göndereceksek yada kimlere mail göndereceksek o kişilerin mail adreslerini bir txt dosyasına her satıra bir mail adresi gelecek şekilde alt alta yazıp yani örnek verecek olursak;

[email protected]

[email protected]

[email protected]

gibi yazıp kaydediyoruz daha sonra ekle butonunu tıklayarak dosyayı seçiyoruz. İsterseniz bir kişiye 1000 tane aynı maili gönderebileceğiniz gibi ayrı isimlere de aynı maili gönderebilirsiniz. Bu size kalmış.

Buradada yapacaklarımız bitti.

En önemli yere geldik DNS Servisi

Burada mailxsender ile gelen 2 tane server numarası var eğer bu numaralar çalışmazsa

şunları oraya eklememizde fayda var yanındaki ... şeklindeki butona tıklayıp ekle dedikden sonra

212.252.119.3

212.252.119.4

192.153.156.22

212.156.4.4

212.156.4.20

bunlarıda ekleyin, elinizin altında bulunsun, eğer gönrermezse başka numara denersiniz.

Şimdi bu DNS Server lerden birisini seçin.

mavi -->işaretine yada hareket menüsünden çalıştırı tıklayın yada F9 a basın mail gönderilmeye başlayacaktır.

Gönderilen mailler sağ tarafta zarf şeklinde görünecek gönderilemeyenlerin başında ? olacak.

Alıntıdir. Campuse kardeşim deneme yaparsın sonucu bildirirsin olmazsa başka bir anlatım daha buluruz :ç

Arkadasım vermiş oldugun bilgiler için cok tesekkur ederim...

ben bu programı sadece texs dosyasında kayıtlı mail adreslerine mail göndermek için kullanacagım

bu dediğin tum uygulamaları denedim

zarf seklıde cıktı ancak mail gitmedi?

başka bir sorunmu var acaba...

Dikkat ettiyseniz orda yazıyor zaten eğer göndermezse dns numaralarının başkalarını deneyin diyerek çalışan bir tane buldunuz mu sorun ortadan kalkacaktır.. Ok anladınız sanırım olayı.. Önemli olan çalışan dns bulmanız...

Dikkat ettiyseniz orda yazıyor zaten eğer göndermezse dns numaralarının başkalarını deneyin diyerek çalışan bir tane buldunuz mu sorun ortadan kalkacaktır.. Ok anladınız sanırım olayı.. Önemli olan çalışan dns bulmanız...

calısan dns buldum 192.168.1.1 bu aynız amanda modemin admin giriş ıp si ama dediğim gibi mailler gitti görunuyor ama gelmiyor

ben texs dosyasına 5 tane mail adresi yazdım 5 ide benim ama henuz mail gelmedi...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...