Jump to content

İnternet Hızınız Kaç

berce

Recommended Posts

s.a internet hızınız kaç büyük boyutlu dosyaları yapanların hızları iyi tellcomun quiknet var herhalde

neyse benimki 1024/256 upload hızına sinir oluyorum büyük dosya upload edemiyorum şimdi sıra sizde

senin net hızın ne?

benimki 1024/256 Kotasız

Arkadaşın Hızı 4 Mbit Snırım..1024 İle Upload En Fazla 27 Kb Görüyor..Downloada Gelince Download Programına Göre Değişir,Internet Download Manageri Ele Alacak Olursak 130 Civarı...

onder hocam bu ne hız :) o hız bende olacak netin anasını ağlatırım :) Benimkinin yaklaşık 21 katı :clapping: (1024/256 kullanıyorum)

Bu arada Upload için ille hızlı netiniz olması gerkmiyor ben bu hızla kaç MB'lık uploadlar yaptım ancak şunu da unutmamak gerekir dosya boyutu büyüdükçe upload zorlaşıyor.

onder hocam siz tellcom kullanıyorsunuz yada yurdışdan bağlanıyorsunuz bizim gibi 21 yy yaşayan orta çağlılardan çıkmış keyfinize bakıyorsunuz :)

bu arada internet alacak quiknetin hizmet veren bölgelerinde iseler bi baksınlar iste adres

http://tellcom.com.tr/bireysel/internet-hizmetleri/quiknet.aspx#t3[/CODE]

onder hocam bu ne hız :) o hız bende olacak netin anasını ağlatırım :) Benimkinin yaklaşık 21 katı :) (1024/256 kullanıyorum)

Bu arada Upload için ille hızlı netiniz olması gerkmiyor ben bu hızla kaç MB'lık uploadlar yaptım ancak şunu da unutmamak gerekir dosya boyutu büyüdükçe upload zorlaşıyor.

ağlatsan ne olacak disk mi dayanıyor 2 tb oldu

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...