Jump to content

Laptop Unutulan Bıos şifresini Nasıl Kırarım

ShadowTr

Recommended Posts

Bir Ara Başıma Gelmişti ve Netteki Bazı Araştırmalarım Sonucu Birkaç Program ve Teknik Bulmuştum..

Arşivimi Karıştırdım Silmemişim :)

Sizin için Upload Ettim.. Lakin içindeki Bir Dosyada NOD Trojan uyarısı Veriyor, Lakin Temiz Olduğunu Düşüyorum.. Ama Siz Bilirsiniz, Dilerseniz Onu Siler Diğerlerine Bakarsınız.. Zira içinde Birden Fazla Program ve Dosya Var... (indirirken - açarken virüs programınızı pasif yapınız)

Download :

Please register to see this content.

Bir Ara Başıma Gelmişti ve Netteki Bazı Araştırmalarım Sonucu Birkaç Program ve Teknik Bulmuştum..

Arşivimi Karıştırdım Silmemişim :)

Sizin için Upload Ettim.. Lakin içindeki Bir Dosyada NOD Trojan uyarısı Veriyor, Lakin Temiz Olduğunu Düşüyorum.. Ama Siz Bilirsiniz, Dilerseniz Onu Siler Diğerlerine Bakarsınız.. Zira içinde Birden Fazla Program ve Dosya Var... (indirirken - açarken virüs programınızı pasif yapınız)

Download :

Please register to see this content.

Kapersky İnternet Security trojan buldu...

Şunu bir dener misin? Kullananlar çalışıyor diyor ama ne kadar doğru bilemiyorum.

Forgot your Windows Admin/User password? Want to find out your computer’s BIOS/CMOS password?
This is the right tool for you! Works on USB drives too so no need to burn unto a CD. Big things 
come in small packages!

Code:

http://rapidshare.com/files/134411582/Win.PW.Reset.rar[/CODE]

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...