Jump to content

Winston Xp Ultimate Edition 2oo9

4Winston

Recommended Posts

kardeş resimlerden sp2 li olduğunu gördüm yanlışmı gördüm dedim tekrar tekrar baktım gerçek. inşallah sp3lü gelir karşımıza cünkü bu tür modifiye xpnin üzerine sp3 yükledim xpnin feleği şaştı bende başka sp3 lü xp kurdum.sorun oluyor modifiye xplerde sp3 yüklemek. hakikaten yiğidi öldür hakkını ver cok güzel bir calışmaya benziyor sonuçta emek var. bir saatte yapılan milletin emeğini calıp üzerine birkaç oynama yapılıp yayınlanan xpler gibi değil yada sağdan soldan bulunup forma konulan xplerden değil o xpleri koyacaklarına adresi versinler yapan arkadaşların sitesinide ziyaret edelim korkmayın kimse tnctr yi bırakmaz.tnctr dumansız hava sahası fakat sigara gibi kardeşim tiryakilik yapıyor günde en az 3 kez bu siteye girmezsem icim rahat etmiyor.

kardeş resimlerden sp2 li olduğunu gördüm yanlışmı gördüm dedim tekrar tekrar baktım gerçek. inşallah sp3lü gelir karşımıza cünkü bu tür modifiye xpnin üzerine sp3 yükledim xpnin feleği şaştı bende başka sp3 lü xp kurdum.sorun oluyor modifiye xplerde sp3 yüklemek. hakikaten yiğidi öldür hakkını ver cok güzel bir calışmaya benziyor sonuçta emek var. bir saatte yapılan milletin emeğini calıp üzerine birkaç oynama yapılıp yayınlanan xpler gibi değil yada sağdan soldan bulunup forma konulan xplerden değil o xpleri koyacaklarına adresi versinler yapan arkadaşların sitesinide ziyaret edelim korkmayın kimse tnctr yi bırakmaz.tnctr dumansız hava sahası fakat sigara gibi kardeşim tiryakilik yapıyor günde en az 3 kez bu siteye girmezsem icim rahat etmiyor.

Bu xpyi sahşen ben kendim yapıyorum bütün özelliklerinide yapacagim bu xpye sp3 yüklemede kararsiz kaldim

yüklersemde en sonunda koyarim içine bu simdi sadece programlarini yapıyorum logon menüsü bilgisayari kapat menüsü filan son işlemde yapacagim bügün sistem özellikleri yerini yaptım 2 tane koydum 2 side kullaniliyor welcome center koydum vistanin gerçek ses ayarini koydum elimden geldigi kadar eklemeye calısacagim yorum için tşk

Edit : Windows Live messenger Vista eklendi.

Edit : Sp3 EklenecekTir.

arkadaş yeni olduğundan konuyu yanlış yere açmış.

program açıkması biraz uzun sürecek galiba tekel ürünleri yasaklandı. cezası 62 ytl . :)

Her şey tamamlandıktan sonra işletim sistemleri bölümüne acılacaktır linklerle beraber burada sadece tanıtım için actım

Edit : Yükleme Ekrani Eklendi.

Edit : O kadar bakiyorsunuz yorum yazmadan cıkıyorsunuz valla helal olsun.

Bende yeni bir üye olarak merajla bekliyorum hemen kurup denicem eline emeğine sağlık umarım sorunsuz ve eksiksiz bi sistem olur. :)

Bende yeni bir üye olarak merajla bekliyorum hemen kurup denicem eline emeğine sağlık umarım sorunsuz ve eksiksiz bi sistem olur. :)

İşletim Sistemi Denenip test edilecektir.

• 3 hafta sonra ...
Şimdiden çalışmanın çıkışını bekliyorum başarılarının devamını dilerim

Aynen katılıyorum. Gırgır geçenlere aldırış etme kardeş...Emek saygıya değerdir bence...Farklı ve üstün bir ürün ortaya çıkmasa da...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...