Jump to content

Pc Min Parçalarını Yeniledim:)

YeahKemal

Recommended Posts

PC min Parçalarını Yeniledim:)

Ana Kartımı, Ekran Kartımı, Ramimi VE Harddiskimi Yeniledim:)

Anakartım Gigabyt 1GB Made in Japan

Ekran Kartım Ati Readeon Catalyst SAPPHIRE Readeon X1550 1GB Made in Japan

Ramim 1GB DDR2 Made in U.S.A.

Harddisk Samsung Sata 160 GB Made in P.R.C

İyi Değil mi:) Yorumlarınızı beklerim.

İşlemcim İntel Pentium 4 inside 3.00 GHZ(iki işlemcili)

Şu an Çok Hızlı Hiçbir Sorun Yok!

Hey, Arkadaşlar Lütfen Alaycı Konuşmayın+Ekran kartım ve anakartım 2008 model ben nvdia.com da test yaptırdım %89 luk bir perfect oranı verdi)))eski halinde iken %51 bad vermişti

Alay edecekseniz benle etmeyin!Lütfen

bencede değil.bende yenilettim işlemci pentium d 3.2 ghz ram 2 gb kingston hdd 320 gb seagate 16 mb 7200 rpm anakart gigabyt 8I945 p-g-rh hepsinin garantiye gönderdim hepsinin yenisi geldi :rolleyes: 2 yıldan fazla oldu alalı :D hdd tekrar bozuldu bida garantide şimdi 4 haftalık seagate bozulurmu ya püff!!

iğrenç bir bilgisayar 8 yaşım daki kardeşim dahi kullanmaz bu pc yi konu açmana değmez bir şey

neden dostum?Lütfen Alaycı tavır kullanmayın

• Administrator

Yeni bilgisayar aldım diyince şöyle bir quadcore 4gb ramli 8800gtx ekran kartlı bir bilgisayar bekliyorduk. Etkilenmedik kısaca. Ayrıca her bilgisayar alan niçin konu açmıyor diye düşünmeden edemedim.

neden dostum?Lütfen Alaycı tavır kullanmayın

arkadaşım iğrenç de

o yüzden yani bunun anlaşılmayacak bir tarafı yokki yani bak sana kardeşimin bilgisayarını yazıyım gigabyt

GA-EP45-EXTREME (Intel P45, GLAN, SATA, LGA775) anakart

2 gb 800 mhz ram

300gb samasung 7200rpm li harddisk

768MB GeForce EN8800 Ultra (PCI-E) asus ekran kartı

+ 22 inç lcd monitor var

tmm sen de kalkmış iki tane şey için konu açıyorsun

Yeni bilgisayar aldım diyince şöyle bir quadcore 4gb ramli 8800gtx ekran kartlı bir bilgisayar bekliyorduk. Etkilenmedik kısaca. Ayrıca her bilgisayar alan niçin konu açmıyor diye düşünmeden edemedim.

yeni pc almadım kardeş

o intel pentium 4 inside dediğin tek çekirdeklidir yalnız intelin bi teknolojisi sayesinde daha fazla verim verir ve aygıt yöneticisinde 2 işlemci görmende bundandır.

Şimdi pc nin nasıl olduğu hakkında yorum yapacak kişilerin donanım hakkında iyi dedikleri bir sistemi sen düşünerek zor kurarsın bu alay değil bu konuda bilgisiz olmandan kaynaklı,

1gb ekran kartı okadarda şey ifade etmez bu iş hakkında bilgisi olanlar için,çok büyük bi tarlan olması onu işleyecek adamın var demek değildir.x1550 muhtemelen bahsettiğin ama bukonuya sana göre alaycı olarak yorum yazanların dönüp bakmayacağı bi ekran kartıdır kendileri.

hız konusuna değinmiyorum herkezin hiz hıssı farklıdır bi kartalın 100 yapması çook hızlıyken bir ferrariyle 100 yapan adam sesini bile çıkarmaz vs vs uzatmıyım. hayırlı olsun yinede

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...