Jump to content

Aşk Fasulyeleri

ufuk_753

Recommended Posts

Bu fasulyeler yenilince gazı daha ağır kokar bence.. Aşk gibi değil mi? duygularımız gibi yıllarca bastırdığımız gazı aniden dışarı vururuz ki karşıdaki allak bullak olur... her iki durumda da cevap aynı olur:

1- x:seni seviyorum

y: Ay inanmıyorum...

2- x: zart..tıss.. işte herneyse :D

y: Ay inanmıyorum...

Bana Faith 'ın Ne Anlama Geldiğini Söyleyebilecek Olan Varmı..!?

Bu tür imla ve Harf Hataları Çok Dikkatimi Çeker ve Batar Bana.. TV de Özellikle AltYazılarda Okadar Çok Takıldığım Hatalı Bulduğum Olmuşturki....

Forumdada Dikkat Etmeye, Hata Yapmamaya Azami Dikkat Gösteririm, Yazdığımı Çoğunlukla 2.Kez Okurum ama insanız işte, Aceleden veya Çok Aşırı Dikkat Etmemeden Dolayı Hatalarımız Oluyor Hepimizinde..

Ama Şimdiki Başka Birşey, O Fasülyenin Üstünde Yazan Faith , ama Sanırım Fatih Olması Gerekiyordu :D

Bunu Yapan, icat Eden, Yetiştirip Büyüten, Fotoğrafını Çeken, Siteye Atan (ufuk_753 den bahsetmiyorum, gitti gidiyora atandan kastım) Nasıl Görmez bu Hatayı Anlamıyorum..! :D

faith.png

################ DÜZELTME #####################

EDİT : Birden Bire "Yahu bu Sözcük ingilizce Olmasın..! " Diyiverdim ve Hemen Bir Bakındımki Faith 'in ingilizcede Anlamı Var, Diğer Fasülyedede Love Yazdığına Göre, Sanırım Yapılmış bir Hata Yok :lol:

Benim Kanım Kaynadı Birden :D Günlükte Benzeri Hatalar veya Umursamamazlıklarla Okadar Çok Karşılaşıyoruzki.!

Butür Fasülye ve Çiçeklerin Benzerlerini ve Türkçelerini Bir Hediye Sitesinde Görmüştüm, Demek Ordan Aklımda Kalmış...

(mn_10000005106.jpg gibi .....)

Faith Kelimesinin İngilizce Anlamları :

Please register to see this content.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...