Jump to content

Ofis 2003 ü Orjinal Yapma

ZENCO

Recommended Posts

Sistemi geri al en son güncelleştirme yaptığın tarihin gerisine, bilgisayarı güvenli modda başlat C:\WINDOWS\system32 'e gir. Orada bulunan WGATray ve WgaLogon.dll dosyalarını sil (WGATray ikonu sağ alt köşede çıkan yıldızın aynısıdır )(WgaLogon.dll de WGATray'ın hemen yanında bulunur). Bilgisayarı normal olarak aç. Güncelleştirme yapmak isterse bilgisayar, Standart Kurulumu değil Gelişmiş veya Özel kurulumu seç. Office 2003 Güvenlik Güncelleştirmesi veya WGA adıyla başlayan herhangi bir güncelleştirme varsa onu iptal et diğer güncelleştirmeleri yükle. Eğer Office 2003 Güvenlik Güncelleştirmesi veya WGA adıyla başlayan herhangi bir güncelleştirme yüklersen en baştaki işlemleri tekrar yapman lazım ;)

Umarım yardımcı olmuşumdur.

Anlatım bana ait.

Sistemi geri al en son güncelleştirme yaptığın tarihin gerisine, bilgisayarı güvenli modda başlat C:\WINDOWS\system32 'e gir. Orada bulunan WGATray ve WgaLogon.dll dosyalarını sil (WGATray ikonu sağ alt köşede çıkan yıldızın aynısıdır )(WgaLogon.dll de WGATray'ın hemen yanında bulunur). Bilgisayarı normal olarak aç. Güncelleştirme yapmak isterse bilgisayar, Standart Kurulumu değil Gelişmiş veya Özel kurulumu seç. Office 2003 Güvenlik Güncelleştirmesi veya WGA adıyla başlayan herhangi bir güncelleştirme varsa onu iptal et diğer güncelleştirmeleri yükle. Eğer Office 2003 Güvenlik Güncelleştirmesi veya WGA adıyla başlayan herhangi bir güncelleştirme yüklersen en baştaki işlemleri tekrar yapman lazım :)

Umarım yardımcı olmuşumdur.

Anlatım bana ait.

Arkadaşım güzel anlatmışsın çok sağol fakat ben sistem geri alamam aldığım zaman aradaki bilgilerim uçar bunun başka yolu yok mu acaba

Arkadaşım güzel anlatmışsın çok sağol fakat ben sistem geri alamam aldığım zaman aradaki bilgilerim uçar bunun başka yolu yok mu acaba

arkadasım C:\WINDOWS\system32 'e gir. Orada sag alt kosede bulunan sımgenın aynısını goreceksın onu sılmen gereklı baska bır sey yapmana gerek yok onu sılebılmen ıcın ıse bılgısayarında unlocker yuklu olması gerekır. sıldıkten sonra pc yı yenıden baslat sorun kalmayacaktır kolay gelsın

• 1 yıl yıl...
  • 4 ay sonra...
  • 2 hafta sonra ...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...