Jump to content

Adsl Faturam 119,25 Ytl

zidanezidan_67

Recommended Posts

Yahu elemanlar neyi tartışıyorsunuz. Kıyak vs. Bu her yerde mevcuttur. Siz askerlik yapmadığınız belli oluyor... Neyse...

Bir bankanın eski bir mensubu olarak aynı şekilde bize de bankanın imkanlarından çok uygun bir şekilde faydalanma hakkı tanıyorlardı. Misal tüketici kredi faizi zamanında %100 lerden kredi çekerken müşteri. Bize 3 yıllık vadeli aylık faiz oranı %1.5 idi....

Yani demem o ki. Bunun üzerinde fazla kafa yormanıza gerek yok...

Katılıyorum dediğimiz gibi her şirket kendi çalışanına her daim kıyak geçer ve teşekkür ediyorum ağabeyim :wacko:

sakın tarife paketini düşürdün diye sana yapılan indirimleri bu faturada bindirmesinler :wacko:

ttnet kampanyalarına gir bak ne yazıyoR

TARİFE YÜKSELTMEK VAR AMA DÜŞÜRMEK YOK ONA GÖRE AYAĞINI DENK AL DİYOR.YOKSA SANA YAPTIĞIM KIYAĞI KAZIĞA ÇEVİRİRM DİYOR TÜRKÇE MEALEN.

Kotalı paketlerde maksimum fiyat aynı hızdaki otasız paketini yüzde 25 ini geçemez arkadaşlar. Kotasız paket şu anda 89 ve sanırım sanada 89 olarak gelmesi lazımdı. Bu işte bi yanlışlık var. Kotalı olsan bile maksimum 11.25 lik bi tutar gelmesi lazımdı.

Ekseri kullanıcılar limitsiz tarifelerden 1mb'e bile 49 ytl öderken sizin 4mb bağlantıya sadece 30 ytl ödeyerek, üstelik bir de tekelom çalışanı olarak hız/fatura konusunda buraya gelip dert yanmanızı ben kendi adıma "hakaret" olarak algılıyorum.

bildiğim kadarıyla 4 mbit kotalı bir paket yok ama yani bana bu faturanın gelmesi normal değil.ilgililere başvurduk ve bi yanlışlık olmuş olabilir dediler,cuma günü falan bakacaklarını söylediler birkaçgüne sonucunu öğrenirim sanırım.

1 mbit e 49 2mbite 69 4mbite de 89 ytl ödüyolar o kullanıcılar öyleyse bende 89 ytl üzerindeki fiyata isyan ediyorum ?? sonuç itibariyle bana tanınmış bir hak bu, hakkıma yapılan bir tecavüzde mevcut öyleyse sorun nerde?

bildiğim kadarıyla 4 mbit kotalı bir paket yok ama yani bana bu faturanın gelmesi normal değil.ilgililere başvurduk ve bi yanlışlık olmuş olabilir dediler,cuma günü falan bakacaklarını söylediler birkaçgüne sonucunu öğrenirim sanırım.

1 mbit e 49 2mbite 69 4mbite de 89 ytl ödüyolar o kullanıcılar öyleyse bende 89 ytl üzerindeki fiyata isyan ediyorum ?? sonuç itibariyle bana tanınmış bir hak bu, hakkıma yapılan bir tecavüzde mevcut öyleyse sorun nerde?

olay gayet basit seni bunlar kotasiz 4096 üzerinden degerlendirmiş netin sende 2048 göstermesinin nedenni modeminin adsl +2 gatreway e ayarli olmamasidir ... kota asımında her 1 gb a 10 ytl ödersin yani senin faturan dogru xD

olay gayet basit seni bunlar kotasiz 4096 üzerinden degerlendirmiş netin sende 2048 göstermesinin nedenni modeminin adsl +2 gatreway e ayarli olmamasidir ... kota asımında her 1 gb a 10 ytl ödersin yani senin faturan dogru xD

Dediklerini tam idrak edemedim ama anladığım kadarıyla açıklıyım;

Kotasız 4096Mb = 89 Ytl benim faturam 119,25 Ytl kota aşımı war 65 gb ve 15 gb ? aylık transfer koydum ilk mesaja her 1Gb 10 ytl ederse 65-4=61 Gb => 610 ytl eder yahut 15-4=11 => 110 ytl eder?

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...