Jump to content

Radmin V2.2

R1@3D

Recommended Posts

Merhaba Arkadaşlar, Ben Bir İşetmede Stajyerim, Elimin Aldında Sürekli Bilgisayar Var Ama İşin Pis Tarafına Bakın ki Radmşn Yüklü

:wacko: Herşey Yasak :cray: Bu Remote AdminiStratorun Hiç Bir Çözümü Yokmu_? Adamlar XP nin kurulu olduğu dizine bile yazma yasağı koymuşlar hiçbişey yükleyemiyorum C'ye...D ye Yükleme Yapmıyor ama Bir Klzsör Oluşturup İçine Yazama Yapabiliyorsunuz. LAzım Olan Programları Oraya Kuruyorum Ama Bazı Programlar da Direk C'ye otomatik kuruluyor...

Bu Radmine Çözüm Bulabilecek Var mı_?

Kardeş ben yllardır radmin kullanıyorum radminde kısıtlama ile alakalı bir özellik yok olamazda çünkü uzaktan kontrol yazılımıdır. senin sorunun bence kısıtlı kullanıcı hesabında yani senin kullanıcı hesabın sınırlı (kısıtlı) hesap olarak açılmış.

Eh be R1@3D :wacko:

Bahsettiğin Kısıtlamalar Birden Farklı Şekilde Yapılabilinir, Ama Muhtemelen Arkadaşlarında Belirttiği Gibi Kullanıcı Hesağlarından Yapılmıştır Büyük ihtimalle..

Lakin RADMIN ile Yapılmadığını Söyleyebiliriz Herhalde :cray:

Zira RADMIN Uzaktan Kontrol Yazılımıdır, En Meşhurudur ama Kıtlama Özelliği Yoktur.!

Sen Derdine Dermanı Radmin'de Arama, ama Şuda Varki Adamlar Seni izliyor Olabilirler :cray:

Hani Ben Sınıfta Öğrencilerin Monitörlerini NetOP'dan izliyorumya, Aynen Öyle Milletde Seni izliyor Olabilir Madem Radmin Yüklü, Ona Göre Dikkatli Ol, Stajını Yakma :cray:

• 1 ay sonra...

hey yawrum stajer comez seni kısıtalmalar active directory de yapılmıştır yani sen bilgisayarı acarken kullanıcı hesaplarını ve policyleri serverdan alıosun radmin olduguna gore system yoneticisi seni ara sıra yokluo ne yapcan hee işin zor yerel hesap şifresi bulabilirsen kısıtalmalrı kaldırırsın veya admin tanımlı kullanıcı girersen kaldırabilirsin hadi kaldırdın dielim farketmez radminbide kaldır yine farketmez sonucta ısa serverdan yada modemden nete cıktıgın için cok rahata nerelere girdiğini gorebilirler ne yapcan? bi windows xp live cd siyle accan sonra msn ise web den baglancan ama messengera baglandıgını gorurler ne yazdıgını goremezler sakın msn live den baglanma o zmaan herseyini gorurler en guzeli vpn tunel kurup uzak baglantı yapcan baska pc den nete girceksin vpn 128bit şifreli oldugu için hiçbişiy goremezler:D

• 4 ay sonra...

Güzel kardeşim, diğer arkadaşında dediği gibi senin bilgisayarının yönetici ayarları kısıtlanmış fakat aynı zamanda da radmin'in yüklü olması ayrıca bir şanssızlık, kısıtlamalar için bişey yapamicam ama radmin için çozüm var tabiki hemde çok basit Araç Çubuğuna sağ tıkla + Görev yöneticisi + İşlemler, burda bulman ve kapatman gereken bir program olacak çünkü gizli çalışır adıda" r_server " işte bunu sonlandırdığın zaman senin bilgisayarına giriş yapamazlar ve ekranını da göremezler ama senin kısıtlama sorunun tabiki devam eder çünkü onun radminle alakası yok. Umarım azda olsa yardımcı olabilmişimdir. Saygılar herkese

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...