Jump to content

Başlat Menüsü Sürekli Donuyor.

yabik

Recommended Posts

Arkadaşlar, bilgisayarda hiç bi şekilde donukluk vs. yok. Fakat başlat menüsünden tüm programlara tıkladığımda, başlat menüsü donuyor (Hala bilgisayarın başka bir bölümünde donukluk yok.). Sadece klavyedeki windows tuşuna basınca (başlat menüsü açıp kapama tuşu) başlat menüsünden çıkıyor.

Tekrar başlat-->Tüm programlar dediğimde yine aynı sorun.

Lütfen yardımcı olun ark.lar.

balatmensyy0.jpg

Resimde gördüğünüz gibi herhangi bi klasörün üzerine geldiğimde klasör aktif olmuyor.

kardeş RegSeeker Die bi program var o hemde türkçe onunla başlat menüsünde açılma saniyelerini ayarlayabilirsin benimde önceden donuyordu saniye yi düşürdüm şimdi donmuyor

belki bbozuk bir kısayol falan vardır.Windows kısayolun nereye ait olduğunu bulmaya çalışıyordur,o yüzden bekliyordur.İstersen tüm kısayolları bir kontrol et

Kardeş neredeyse hepsine baktım ama herhangi bi hatalı kısayol bulamadım.

kardeş RegSeeker Die bi program var o hemde türkçe onunla başlat menüsünde açılma saniyelerini ayarlayabilirsin benimde önceden donuyordu saniye yi düşürdüm şimdi donmuyor

önerin için saol dediğin programı kullandım fakat hiç bi faydasını göremedim.

Zaten normalde yeterince hızlı açılıyor, sadece donukluk oluyor.

Bakın şu anda düzeldi. Ama 1-2 dakika sonra donukluk kesin tekrar başlayacak :dribble:

Bi çözüm yok heralde buna ya.

Format atmak istemiyorum.

Kardeş, windows kötü amaçlı yazılımları temizleme aracı sanırım Başlat-->Çalıştır'a girdiğimiz bir komut sayesinde başlatılıyordu. Bu komutu bana yazabilir misin acaba ?

Kardeş, windows kötü amaçlı yazılımları temizleme aracı sanırım Başlat-->Çalıştır'a girdiğimiz bir komut sayesinde başlatılıyordu. Bu komutu bana yazabilir misin acaba ?

sistem 32 klasörünün içinde MRT dosyası yalnız çalıştırırken ağustos 2008 güncellemesi olmasına dikkat et başlat çalıştıra MRT yaz.selmalar

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...