Jump to content

Rocketdock Ve Objetdock

ASEV13

Recommended Posts

katılımız kurulan cd için rocketdock ve objetdock programlarını kullanmak istiyorum amakatılımsız cdimden otomatik olarak kurulan programlarımın kısa yollarının bu programda ilk açılışta otomatik olarak benim istediğim simgelerle olmasını istiyorum. bende cabları var bu programların.cabları çıartırsam tekrar nasıl katılımsıza dönüştürebiliim

• 2 hafta sonra ...

neccooy öncelikle bu konu ile ilgilendiğiniz için teşekkür ederimi.tnc de ne kadar açılmış konu varsa hemen hemen hepsini defalarca kontrol ettim günde yaklaşık 14-17 saat tnc deyim ben aslında dirver,program güncelleme vs birço cd yaptım ama rocketdock eklentiside yaptım programın kurulumunda kendi program ve iconları ile açılıyor.ben bunu kendi eklediğim programlarla ve ayarladığım iconlarla ilk kurulumdan sonra gelmesini istiyorum setup dosyasını açtığımda içerisinde iconlar exe vs şeyler var ben bunların bazıların değiştiriyorum isimleri değiştirksizin aynı isimle ama setup dosyasını açıyorum ya tekrar setup haline getiremiyorum(exe)tema ve masaüstü resim ayarlamasını n lite ile tema ekliyorum istediğim tema açılıyor ama istediğim arka planla değil.ben rvm kullnıyorum.oem klasörü yolu ilede deniyorum tema C:\WINDOWS\Resources\Themes ekleniyor oem yolu ile ama il açılış tema ve arka plan sorunu yaşıyorum. ben sizin katılımsız ultimate xp deki gibi herşeyin sorunsuz olmasını istiyorum zaten ilk sizden esinlenerek girdim bu işe başaracağım bu işi

• 4 hafta sonra ...

katılımız kurulan cd için rocketdock ve objetdock programlarını kullanmak istiyorum amakatılımsız cdimden otomatik olarak kurulan programlarımın kısa yollarının bu programda ilk açılışta otomatik olarak benim istediğim simgelerle olmasını istiyorum. bende cabları var bu programların.cabları içerisindeki setup.exe winrar ile çıkartığımda içerisinde icolar vs felan var.bunları değiştirirsem nasıldeğiştirebilirim isimleri aynı şekildemi değiştirmeliyim setup.exe tekrar nasıl yapabilirim.yapsamda önceki hali gibi katılımsız olurmu_

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...