Jump to content

Siz Ne Yapardınız?

DawnfaLL

Recommended Posts

Geçenlerde okuduğum bir kitapta Sevgili Ahmet ALTAN bir soru sormuş.İlgimi oldukça çekti..Konu şu..Acaba cidden aşıkmısın???

Soru---

Tanrı bir anlığına yeryüzüne eğilip usulca üfleyerek hafızamızı silseydi ve biz yaşanmış her şeyi unutarak iki yabancı gibi yeniden karşılaşsaydık ne olurdu ?

a)Birbirimize aldırmadan geçermiydik?

b)Yaşadıklarımızı bir daha yaşamak için birbirimize doğru bir daha yürürmüydük?

'her kez kendi adına yorumlar mı acaba?'

B seçeneği kadar saçma bir seçenek olmaz yani hafızası ALLAH(cc) tarafından silinen birileri nasıl olurda tekrar aynı şeyi yaşamak ister söylermisiniz ve böyle saçma düşünenler (hem yabancı hem önceki yaşanan olurmu) ahmet altan düşüncesi vesselam.

B seçeneği kadar saçma bir seçenek olmaz yani hafızası ALLAH(cc) tarafından silinen birileri nasıl olurda tekrar aynı şeyi yaşamak ister söylermisiniz ve böyle saçma düşünenler (hem yabancı hem önceki yaşanan olurmu) ahmet altan düşüncesi vesselam.

arkadaşım ordaki düşünce acaba kader bizi yeniden birbirimize bağlar mı anlamındaydı ama neyse yorumundur saygı duyarım

arkadaş şimdi gerekli açıklama yapılomamış gibimme geldi sadece benim hafızam mı gidecek yoksa onunkiside gidecek mi?ha anladığım kadarıyla ikimizinkide gidecek.bence sıradan birisi gibi o bana bakardı bende ona bakardım ve bunun aşkla alakasıyok ne bilim yani sokaktaki herhangi bi kız gibi görünür gözüme söyleyeceğim bi laf olurdu olaki beğenirsem allah sahibine bağışlasın diye içimden geçerdi sadece....

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...