Jump to content

Bir Site Yapmayı Düşünüyorum

Recommended Posts

arkadaşlar ben bir forum yapmayı düşünüyorum bunun için herhangi bir site yapma program ıyeterlmidir yada full versiyon(crack fln gibi) vbullent bulunup kurulabilirmi acaba? vbullent ücretsiz oalrak bulunabilirse asp mi yokas php mi bilmek daha çok + sağlar ve bu ikiside bilinmeden forum kurulabilirmi? ve tahmini olarak böyle bir forum yapmak ne akdar zaman alır(tnctr kadar büyük bir site yapmayacağım elbette:) özellikle chat eklentisi olan silkroad isimli bir oyundaki clanım için yapacağım)alacaım alan ın yurtdışında olmasına özen göstermelimiyim(tr de ttnet in internetten dolay ı fiyat sorunu çıkarabileceğini düşündümde)

vede son olarak bu serverlara crack li windows server fln kurulabilirmi?

birde bu forumda genellikle crackli oyunlar, yazılımlar, film ler fln da olacağından başıma iş açmadan nasıl haleldebilirim:)

sayın kardeşim forum sitesi yapman için elbetteki ya asp,php,vbullettin gibi eklentiler kurman gerek yoksa başka türlü olmaz....çünki forum gibi güncel siteleri bunlarla yapabilirsin.chat eklentisi yapmak istiyorum diyorsun evet bu php,asp,vbulletin,joomla gibi eklentilerin bileşenleri var onları da sonradan kurabilirsin yada bunlara özel chat sistemleri var onlarıda kurabilirsin.sitenide uraşırsan bir hafta içinde güzel bişi yapabilirsin ve ben sana önereceğim joomla dır.

Tabiki en az ikisini bilmen gerek ama ben asp öneririm ama su an php popüler.Dreamweaver la yapabilirsin yada hazır indirebilirsin tabi bunun yanında firework ve macromedia flash da kullanabilirsin.siteden den dreamweaver ı indirebilirsin hemde türkçe joomla da öneririm.bence mp3 dışında herşeyi paylaş istisnalar hariç.arkadasında önerisi güzel.satın alabilirsin arkadasdan büyük emek ister bu iş.kendin yapacaksan

ben bırak asp yi php yi html dahi bilmiyordum ama bir forumda admindim 3 arkadastık diğer ikiside otomativ ögrencisiydi tek satır kod yazdığımızı hatırlamıyorum hep bi şekilde bi yardım aldık eğlenceli ve ögretici oldu bizim için.Bence denemeye değer

bedava bi host al ücretsiz vbulletin kur herşeyi bedava yapabilirsin

pekiya vbullent php sitelere kurulabiliyormu? kurulabiliyor ise php bir site alıp(blog deil tıpkı ücretlilerdeki gibi) önce oraya siteyi kurup deneyim sonra herşeyiyle birebir aynı olarak ücretli bir siteye aktarma şansım varmı?

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...