Jump to content

Programlamayla Web Site Yapılırmı

Recommended Posts

hayir. Eger gorsel olarak web sitesi hazirlamak istiyorsaniz asp.net kullanin vs.net ile gorselliginizi hazirlayip vb.net veya c#.net programlama dili ile istediginizi yapin.

hayir. Eger gorsel olarak web sitesi hazirlamak istiyorsaniz asp.net kullanin vs.net ile gorselliginizi hazirlayip vb.net veya c#.net programlama dili ile istediginizi yapin.

exe yi okutma ihtimali yok mu yani ya şimdi ben bi kactane oyun yaptım ama exe olmak zorundalar bunları siteye entegre edemiyorum soruyu bide bole sorayım bu kadar hızlı cevap için teskler

exe yi okutma ihtimali yok mu yani ya şimdi ben bi kactane oyun yaptım ama exe olmak zorundalar bunları siteye entegre edemiyorum soruyu bide bole sorayım bu kadar hızlı cevap için teskler

Senin dediğin şeyin olması demek yeni bir dil demektir. Ugraşılsa yapılır demek istiyorum ama çok zor. Exe destekleyen sunucu daha duymadım ben. Yani zor olur kanaatindeyim.

hayir exeleri sunucuda calistirilabilir olarak yukleyemezsin.

ama fikir olarak istersen yazdigin exeyi kullanici bilgisayarina activex yardimi ile kurdurabilirsin daha sonra o exe ile sunucuya baglandirip verileri alip yollatabilirsin.

hayir exeleri sunucuda calistirilabilir olarak yukleyemezsin.

ama fikir olarak istersen yazdigin exeyi kullanici bilgisayarina activex yardimi ile kurdurabilirsin daha sonra o exe ile sunucuya baglandirip verileri alip yollatabilirsin.

onu yaptım ya baya uzun suruyo yuklemesi cunku burası turkiye dunyanın en pahalı en yavas geniş bandı :)

• 4 hafta sonra ...

arkadaşlar sunucularda exe dosyası nasıl çalışmıyor bana detaylıca anlatırmısısınız. yada koçnet yardımmasasındaki durumu anlatın.

ana sayfası burası ancak şu exe ile çalışıyor ana sayfaya girdiğinizde göreceksiniz

Please register to see this content.
CAisd/pdmweb1.exe buda çalıştıran exe

arkadasım bu 404 seo oyunu eğer biraz asp php bilgin varsa 404.asp yada 404.php sayfasında biraz oynama yaptıktan sonra istediğin uzantıyla gösterebilirsin siteni yada querystringlerle istediğin sekilde link verebilirsin default.asp?sayfa=anasayfa.exe gibi link verip (asp örneği veriyorum)

if request.querystring("sayfa")="anasayfa.exe" then call anasayfa

sub anasayfa

'anasayfa kodları

end sub

iide bu sunucunun exe calıstırdığı manasında değilki activex kendi makinemize yüklenmesi o sayfadaki yazılımla bizim bilgisayarımızdaki exeye komut vermesi ile olur ama ben dll calıstıran sunucular gördüm ve bunu bana biri anlatırsa cok sevinecem :)

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...