Jump to content

Fax Programı

Recommended Posts

Upload ediyorum.

http://rapidshare.com/files/150783042/Fax_Machine_4.29_tnctr.com.rar.html[/CODE]

Cracki hakkında virus bilgisi:

AhnLab-V3 - - -

AntiVir - - -

Authentium - - W32/NewUnknownMalware-P184!Maximus

Avast - - Win32:Trojan-gen {Other}

AVG - - Generic10.VTG

BitDefender - - -

CAT-QuickHeal - - -

ClamAV - - PUA.Packed.NPack-3

DrWeb - - -

eSafe - - Suspicious File

eTrust-Vet - - -

Ewido - - -

F-Prot - - W32/NewUnknownMalware-P184!Maximus

F-Secure - - W32/Suspicious_N.gen

Fortinet - - -

GData - - Win32:Trojan-gen

Ikarus - - Packed.Win32.Klone.af

K7AntiVirus - - -

Kaspersky - - -

McAfee - - New Malware.aq

Microsoft - - -

NOD32v2 - - -

Norman - - W32/Suspicious_N.gen

Panda - - Suspicious file

Rising - - -

Sophos - - Mal/Packer

Sunbelt - - Packed.Win32.Klone.af

Symantec - - -

TheHacker - - W32/Behav-Heuristic-063

TrendMicro - - -

VBA32 - - -

ViRobot - - -

VirusBuster - - Packed/NSPack

Webwasher-Gateway - - Virus.Win32.FileInfector.gen (suspicious)

Büyük olasılıkla exe packagerları yanlıs tanıyan antivirüsler...

anladığım kadarı ile bilgisayar kullanarak fax kullanmak istiyorsun XP'nin kendi fax gönderme programı var onu kullan işini görmez mi ?

Başlat / Yazı ve Fakslar / Yan tarafta Yazıcı Görevleri Sekmesin de Faks kur , var.

anladığım kadarı ile bilgisayar kullanarak fax kullanmak istiyorsun XP'nin kendi fax gönderme programı var onu kullan işini görmez mi ?

Başlat / Yazı ve Fakslar / Yan tarafta Yazıcı Görevleri Sekmesin de Faks kur , var.

çünkü bu fax programlarında birçok özellik ve ağdakilerinde fax göndermesine olanak sağlıyor. bulabilrsem yada sizler yardımcı olabilirseniz öyle birşey yapmak istiyorum ama olmassa dediğiniz gibi windowsun kendi fax programını kuracam..

Peki faxz geldiğinde alıyormu windowsun fax progrmaı

Bence, VentaFax & Voice daha güzel bir program. Fakat malesef serialini hiçbir yerde bulamadım.

VentaFax'ın en bilinen özellikleri

Evinden çalışan PC kullanıcıları ve küçük ofisler için tasarlanan VentaFax ile Fax alıp göndermek, bilgisayarı telesekreter olarak kullanmak ve alınan faxları herhangi bir e-posta adresine yönlendirmek mümkün.

Bu programın en çok öne çıkan özelliği hiç şüphesiz alınan faxların e-posta yoluyla gönderilebilmesi. Bu yolla bilgisayarınızın başında değilken size gelen faxları dünyanın herhangi bir yerinden alabilmeniz mümkün oluyor.

Programın görüntüsü de çok güzel

ventafaxvoicejw0.jpg

Keşke sitemizdeki uzman arkadaşlar bunun serialini bulabilseler. Ben çok aradım 6.0 sürümünün serialini bulamadım.

evet üstadlar bende windowsun faks programını kullanıyorum ama şöyle ağda kullanabileceğim bi faks programı varmı? mesela şöyle aynı ağ üzerinde a bilgisayarına veya b bilgisayarına veya c bilgisyarına direkt giden bi program... olsa süper olur

Bunu deneyin serial çalışıyor ben denedim

Please register to see this content.

www.2baksa.net

Arkadaşlar Slm,

Bu konuyu ben Vista premium için açmıştım. Bildiğiniz gibi Vista özürlüsü fax programı sadece Ultimate için koymuştu. Ultimate'i inceleyip fax bölümü ayrıca driver gibi çıkıyor mu ve hatta bunu premium için küçük bir download dosyası yapabilir miyiz demiştim. Bir şey çıkmadı.

Sana önerim Snappy fax , ama çok karmaşı bir program

Ventafax'ın kendi sayfasında 6.0 versiyonu çıktığı söyleniyor, nette baktım ama ra-P-id olarak bulamadım.

son versiyonu için bana yardım ederseniz sevinirim.

Saygılar,

Jimmboo

adsl üzerinden fax gönderemezsin çünki dial up arama özelliği yok. ancak internet üzerinden gönderen servislerle olabilir, ücretsiz servisler vardı eskiden.

tabi milletin dial up modemleri çöpe atmaya başladığı bu dönemde bi tane bulup takıp fax çekmek sorunda olmaz.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...