Jump to content

Sitemin Www şeklinde Açılmasını Istiyorum.

Recommended Posts

Arkadaşlar sitem ********* şeklinde açıldığında yapıtıgm flash tam anlamıyla çalışmıyor.

www.******şeklinde açılınca sorun olmuyor. Bende web siteyi yönlendirmek için kod koydum 5 sn. ye de ayarladım. Fakat sinir bozucu oluyor sürekli yenilenince.

Ya bu yenileme işlemini 1 kere yaptıran bir kod ya da *********yazsam bile www.i***** ya giden bir kod var mı?

Yardım bekliyorum.

Not: Konu daha iyi anlaşılsın diye site ismi verdim.Eğer reklam oluyorsa editlerim

<meta http-equiv="refresh" content="0;url=http://www.iktisat.eu">

edit=0 yazan yer zamanlayıcıdır.ama bilidğim kadarıyla 0 1 kere oluyor galiba.ama şuda bir sorun malesef.Giren kişi zaten www.iktisat.eu adresiyle girerse yinede yeniler.Çünkü sen html sayfasının içine bu kodu yazıyorsun.Aslında flashın çalışması lazım normaldede.

işlemi domain aldığın yere iletebilirsin. Fakat normalde böyle bir sorun olmaması lazım. Tr uzanılı olsa anlarım ama bu tip alan adlarında bir sorun çıkmaz ve ni tekim bende az önce girdim ve bu problem yok.

işlemi domain aldığın yere iletebilirsin. Fakat normalde böyle bir sorun olmaması lazım. Tr uzanılı olsa anlarım ama bu tip alan adlarında bir sorun çıkmaz ve ni tekim bende az önce girdim ve bu problem yok.

kardes ie 7 ile gir bak sorun oluyor. Türkçeyi tıklayınca acılmıyor iktisat.eu

ama 4saniye sonra ************ ya geciyor o zaman sorun olmuyor.

bir türlü anlamadım walla.

arkadaslar bu olayı nasıl yapacagımı hala bulamadım. flood yapmak için yazmıyorum.

ie7 ile girince site deki flash acılmıyor.

ya da flashı versem sitede bakıp nerde yanlıs yaptıgımı söyleyen olur mu?

örnegin google.com yazınca sizi www.google.com a gönderiyor. onu soruyorum.

Benim bildiğim Bahsettiğiniz Ayarı CPanelden Yapabiliyorsun..

Ben Webmasterlığını Yaptığım Bir Siteyi Sizin istediğinizin Tam Tersi Şekilde Ayarladım..

Yani www.isim.com yazıldığında direkmen isim.com şeklinde yönleniyor ve içerikte hiçbir problem yok...

siz şuan için www. eklentisini zorunlu kılmışsınız, bunu Cpanelden veya Host ve Domaini aldığınız yerden iletişime geçerek çözebilirsiniz..

Örneğin benim CPanelden bi Görüntü:

domainxy4.jpg

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...