Jump to content

Dku-5 Kq-u8a Kablo Driver

decisionmvo

Recommended Posts

:D arkadaşlar öncelikle merabalar nokia n70 telefonumu bi türlü pc ye tanıtıp yazılım ı güncelleştiremedim. dku-5 kabloyla bağlamaya çalışıyorum olmuo kablonun driverını yükledim nokia pc suite yükledim nokia software updater i yükledim bi türlü telefonu pc ye gösteremedim kablonun driverını yüklemiş olmama rağmen tanımaması nedendir acaba(telefonu dku-5 kabloyla usb ye bağladığım zaman yeni donanım bulma sihirbazı çıkıyor adı USB-UART Controller ileri yapıom yine yüklemio) :) . amacım n70 için güncel yazılımı yüklemek ve cihazım garantili deil yani ithalat yoluyla gelen bi cihaz güncellemede bi sorun olurmu duyduğum kadarıyla ithalat yoluyla gelen cihazlar güncellenince türkçe dil desteği kalkıyormuş :D yardımcı olun lütfen...

arkadaşım ben bir arkadaşın orjinal n70 ini bile pc ye tanıtamadım bişey atacaktık telefona hafıza kartı okuyucuda yoktu cok sorun yaşamıştım en güncel nokia pc suite yükledim gene olmadı bunu 2 sene önce ve geçenlerde de yaptım olmadı ilginç bir durum bende 6670 vardı o bağlanıyodu ama n70 bağlanmıyo çözümü bilen varsa benimde işime yarar sende inş bulursun olmazsa sen telefoncuya gideceksin

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...