Jump to content

N73'e Yüklenen Temayı Silme

Adongo

Recommended Posts

Arkadaşlar,

Telefonum Nokia N73,

Nokia PC Suite aracılığıyla telefonuma tema yüklüyorum ama daha sonra bunları silemiyorum.

Dosya yöneticisi, uygulama yöneticisinden silmek istiyorum ama temalar burda görünmüyor.

Hafıza kartını çıkartıp bilgisayara takıyorum. (Temaları yüklerken hafıza kartına yüklüyorum.) Bu şekilde de temaları göremiyorum.

Sadece Araçlar --> Temalar'da görünüyorlar. Orda da silme fonksiyonu yok.

Yardımcı olabilecek var mı?

walla bende n73 var ben direk uygulama yöneticisinden kaldırıyorum .. eğer olmuyorsa telefona format atacaksın [kesin çözüm :thumbsup:] ...

symbian telefonlarda format

1-) Soft Format

Eğer telefonunuz sürekli sistem hataları veriyorsa, istem dışı kapanıp açılıyorsa, yüklemiş olduğunuz uygulamalar normal dışı çalışıyor yada hiç çalışmıyorsa vs.. Telefonunuza soft format atarak telefonunuzu ilk aldığınız zaman ki ayarlara geri çevirebilirsiniz. Soft format fabrika ayarlarına dön gibi değildir. Fabrika ayarlarına dön yapıldığında sadece profiller orjinal ayarlara dönmektedir. Ancak format attığınızda telefonunuzun hafızasındaki herşey silinecek. Telefon defteri, mesajlar, erişim noktaları...

Format Yöntemi: Telefon açık iken *#7370# yazın. Ekrana "Tüm orjinal ayarlar geri yüklensin mi? Telefon kapanıp açılacak" uyarısı gelecektir. Evet seçeneğini seçtikden sonra güvenlik kodunu girerek format işlemini tamamlayın. Ortalama format süresi 2 dakidadır.

2-) Hard Format

Eğer telefonunuz hiç açılmıyorsa veya güvenlik kodunuzu bilmiyorsanız hard format atarak telefonunuzu tekrar aktif hale getirebilirsiniz.

Format Yöntemi: Telefon kapalı iken (*) (3) (yes) ve yukarıdaki kapama açma tuşuna birlikte basarak format işlemini yapabilirsiniz.

hard format yaparken batayanızın full olmasına yada şarj da takılı olasına dikkat ediniz

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...