Jump to content

Yeşilkart- Tek Adımda Hizmet Otomasyonu

ahhoscan

Recommended Posts

Merhaba ahhoscan herhalde valilik yada kaymakamlığın tek adımda hizmet bürosunda calışıyorsun ve yeşilkarttasın cünkü bende yeşilkartta calışıyorum.bu sistemleri kolay kolay bulamazsın bende vardı bir ara ama güzel olmuyorlar access le calışıyorlar ve sık sık çöküyorlar.ben tam 6000 kişinin kaydını öyle kaybettim.yeniden yazdım hepsini tek tek şimdi ise 9687 kişi oldular ve excelde bir form düzenledik onunla yapıyoruz hepsini. senin istediğin programlar ücretliler. ücretsizleride bir işe yaramıyor.hem bunlara tek tek o kadar kişiyi işlemek cok zor olur bırak haftaları aylarını almazsa iyi.kolay gelsin kardeş ne deyim sana

ben öğretmenim de çalışan bir arkadaş soruyor brn biraz meraklı oldumdan ücretlide olabilir adanada bir firma yazarız dedi

şu diyğer kurumlardan da bilgi çekecek tek adımöda hizmet otomasyonu içinmiş yeşilkart için kapı kapı gezmeyecek tüm bilgiler çıkaca orda diğer kurumlardan bilgi çekecek. :drinks

• 11 ay sonra...

slm ahhoscan bey;

Tek Adımda Hizmet Otomasyonunu DCL BİLGİSAYAR olarak biz yapıyoruz.

Dilerseniz Bu hizmetleri bizden uygulayan yerlerle irtibata geçebilir yada benimle temasa geçebilirsiniz.

Ali ÜNLÜOĞLU

DCL Bilgisayar Sist. Tic. ve San. Ltd. Şti.

DCL Bilgi Yönetim Çözümleri

Kurtuluş Mah. Ramazanoğlu Cad.

Şükran Sümer Apt. No:14/1 Seyhan / ADANA

Tel : +90 (322) 458 70 21 - 22

Fax : +90 (322) 453 41 41

E-mail : [email protected]

Web : www.dcl.com.tr

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...