Jump to content

Exe Dosyanın Lisans Ve İsim Bilgilerini Editlemek

nejdet can

Recommended Posts

Merhaba arkadaşlar

Ben katılımsız kurulum pragram hazırlıyorum ama proğramın EXE simgesi altında yani

proğramın isminin ve versiyonun altında proğramı hazırlayanın isminin yeralmasını istiyorum Örnek " nejdet can Tarafından Hazırlanmıştır " gibi TELİF YAZISI

bunu hangi programla ve nasıl yapabilirim yardımcı olursanı sevinirim.

Not: Repackager + Winrar Kullanıyorum

Aşağıdaki linki incele

http://www.tnctr.com/index.php?showtopic=8046[/CODE]

Linkte de gösterdiği gibi 7zip ile hazırlanan katılımsız kurulumlarda önceden düzenlenmiş sfx dosyası katılımsız kuruluma entegre edildiği zaman istediğin oluyor.

Resource Tools programıyla bunu halledebilirsin sanırım. Forumda aratırsan linkini de bulabilirsin. Üstadların bu konu hakkındaki yorumu nedir? Onların da görüşünü alalım.

Sağolun kardeşim Resource Tools bende kurulu zaten bu proğramla bu işin yapıldıgını duymuştum ama nereden ne şekil yapıldığını çözemedim.

Özellikle C-Ronaldo ve Yamaner kardeşlerimizin bu konuda bilgileri çok yüksek artık ne diyeyim bir yardım bir fikir bekliyoruz.

Veya resimde gördüğün gibi kırmızı olan yerlere dikkat et.

sshot03mf4.jpg

Değiştirmek istediğin dosyayı resource hacker programı ( forumda var aratırsan bulursun ), ile işaretlenen kısımı istediğin gibi düzenledikten sonra dosya menüsünden farklı kaydederek ( uzantısının .exe olmasına dikkat ediniz ) istediğinizi yapabilirsiniz.

Diğer mesajda gösterdiğiniz resim.

sshot04aq0.jpg

Veya resimde gördüğün gibi kırmızı olan yerlere dikkat et.

sshot03mf4.jpg

Değiştirmek istediğin dosyayı resource hacker programı ( forumda var aratırsan bulursun ), ile işaretlenen kısımı istediğin gibi düzenledikten sonra dosya menüsünden farklı kaydederek ( uzantısının .exe olmasına dikkat ediniz ) istediğinizi yapabilirsiniz.

Diğer mesajda gösterdiğiniz resim.

sshot04aq0.jpg

Çok güzel anlatmışsınız ilğiniz için çok sağolun Sorunumu Çözdüm

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...