Jump to content

Simka Çeviri 2+güncel Update

xekeru

Recommended Posts

Arkadaşlar bu programı kullandım. Harika cümle çevirisi yapıyor.

Birleşik cümleleri hatasız çeviren programı kimse icat etmedi dünyada, bunu unutmayın.

buildnm.dll gerçekte virüs olmayan ama virüslerinkilere benzer bir mantıkla çalıştığı için antivirüslerin çoğu tarafından virüs olarak algılanan bir dosya. Onu sildiğinizde program çalışmaz.

Kaspersky ile hayatta kuramaz ve çalıştıramazsınız. İlle de lazımsa görev çubuğundan kaspeskynin korumasını durdurup programı kurun, kullanın. Buildnm.dll yi rarla sıkıştırıp yedekledikten sonra antivirüs korumasını tekrar başlatın.

Gerçekte virüs değil, korkmayın.

Güvenemezseniz önereceğim alternatif programlar şunlar:

Tunka çeviri

Same translator(sametran)

rar şifresi: kralforumcu.com

Not: Bunda sıkıntı yaşamazsınız.

Please register to see this content.

not: bunun crackini de antivirüsler virüs zanneder

Sametech ile sametran aynı programdır.

(sözlükler güncellendi)

Virüs imzasını sildim bundan dolayı kurulumda herhangibir uyarı vermedi.Nod32 güncel ve real time file system protection da acık.diger antivirusleri kullanan arkadaslarda deneyip sonucu yazarsa sevinirim..

xekeru arkadaşım bu yaptığınız çalışmanın (

linkindeki çalışmanız)güncel sözlükleri içerdiğinden emin misiniz?Az önce sanal bilgisayara kurdum.Güncellemeleri açtım.Ve 3 güncelleme buldum.Resmini de göndereyim sana.Saygılarımla

9bkkew.jpg

Not:Sorunsuz kuruldu .KİS 8.0.506 temiz dedi dosya için.

xekeru arkadaşım bu yaptığınız çalışmanın (
linkindeki çalışmanız)güncel sözlükleri içerdiğinden emin misiniz?Az önce sanal bilgisayara kurdum.Güncellemeleri açtım.Ve 3 güncelleme buldum.Resmini de göndereyim sana.Saygılarımla

9bkkew.jpg

Not:Sorunsuz kuruldu .KİS 8.0.506 temiz dedi dosya için.

Sözlükler güncellenerek tekradan upload yapıldı ( ileti# 30)..buildnm.dll nin özllikle kas-kis te uyarı vermdiğini bilmek sevindirici...

(sözlükler güncellendi)

Virüs imzasını sildim bundan dolayı kurulumda herhangibir uyarı vermedi.Nod32 güncel ve real time file system protection da acık.diger antivirusleri kullanan arkadaslarda deneyip sonucu yazarsa sevinirim..

:D NOD32 de de sorun yok daha önce verdiği hataların hiçbirini vermedi .Güncellenmiş hali sorunsuz kuruldu ve çalışıyor eline sağlık xekeru kardeş. :D

• 6 ay sonra...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...