Jump to content

Autoit Bot Yapmak

Ond3rkor

Recommended Posts

Slm ben yeniyim şimdiden herkeze mrb bişey sorcaktım

Autoit ile thecrims için kucuk bir bot yapmak istiyoroum recorderla yapıyorum ama kucuk bi kaymada gidiyor başka bı yol önera bılırmısınız

ben kordinatlara göre yapa bılıyorum anca kordinatsız yapa bılırmıym?

var benim kullandığım bir program var onu öneririm çok daha basit autohotkey... her türlü basit makroyu çok rahat yapıyosun.... basit bişise söle yapıp göndeiriim. linki aşada indirmek istersen

Please register to see this content.

mouse koordinatları ile çalışma kayma vs. meydana gelir.... genelde klavye tuşları ile çalışman dediğin problemi ortadan kaldıracaktır.... Bende çok tecrübeli diilim ama bikaç küçük makro yaptım... koordinat ile yaptıklarımda problem yoktu ama bana güven vermiyodu açıkçası.... o yüzden sonradan yaptıklarımın hepsini klavye tuşları ile oluşturdum.

direkt pc üzerinden oynanan oyunlar için bişiler yapılabilir mesela r ye basması gerekse

sendkeys("r") şeklindeydi yanlış hatırlamıyorsam basılabilir ama browser tabanlı oyunlarda çok zor ancak koordinatları yazarsın yazdığın programıda bi kısayol tuşuna atarsın oyunu açınca kısayol tuşuna basıp poryu çalıştırırsın ve olur[diye düşünüyorum ben]

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...