Jump to content

Winamp'ta Şarkı İsmini Kaldırma

0sk1

Recommended Posts

şimdi winamp'ta şarkıyı açınca mesela adı şarkının 03-KAFİLE.mp3 açtığımızda Winamp'ın adı 03-KAFİLE.mp3 - Winamp oluyor

bn bunu kaldırmak istiyorum visual basic te AutıITx3 kullanarak winamp'ta bir program yapıcam onun için başlığı belirmem lazım

ben winamp'ta şarkı açtığımda sadece Winamp yazmasını istiyorum 03-KAFİLE.mp3 - Winamp yazmasını istemiyorum yani winampta çalan şarkının adı karışmıcak winamp'a

hayır ben 03-KAFİLE.mp3 yazmasını istemiyorum mesela 03-KAFİLE.mp3 dosyasını acınca winamp ın baslıgı 03-KAFİLE.mp3 - Winamp oluyor ya bn hangi sarkı acılırsa acılsın winamp ın baslıgının Winamp olmasını istiyorum..

• 6 ay sonra...
hayır ben 03-KAFİLE.mp3 yazmasını istemiyorum mesela 03-KAFİLE.mp3 dosyasını acınca winamp ın baslıgı 03-KAFİLE.mp3 - Winamp oluyor ya bn hangi sarkı acılırsa acılsın winamp ın baslıgının Winamp olmasını istiyorum..

arkadaşım ayarlar bölümünde visulasyon bölümünde 2 veya 3 tane seçenek var . biri şarkı başlarken yazı çıkar. diğer seçenekte çıkmaz. Benim için en kalitelisi BS Player PRO başka tanımıyorum.

Arkadaşım açacağın şarkının üzerine gelip sağ tıkla birlikte aç işaretle oradan program seç de. oradan winampı seç altta küçük kutucuk var orayı tıklayıp okey işaretinin çiksın sonra en altta TAMAM a bas işlem tamam. ama bence en iyisi BS Player PRO.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...