Jump to content

Geforce Fx5500

hose_antonio

Recommended Posts

nvidia den ındırdığım ve sağda solda fx5500 için bulunan drıverları yukledım fakat yıne olmadı aldığım hata ıse donanım bulunamadı uygun donanım yok mecburen eskı drivera gecıs yapıyor bu seferde yenı fark ettım modıfıye xp lerde video karttı tanımıyor ne yaptımsa

bunlarda görüntüler

http://img213.yukle.tc/image.php?id=5854sshot-1.jpg
http://img216.yukle.tc/image.php?id=1612sshot-2.jpg[/CODE]

ben de aynı ekran karını kullanıyorum 256 mb. benim bilgisayarda da bazen aynı hatalar veriyor.Hatta format atmak zorunda kalmıştım bir keresinde.Program ekle kaldırdan kaldırın.Setup programnı çalıştırmadan aygıt yöneticisini açın burada ekran kartın güncelleyi tercih edin dizin olarak da C:\NVIDIA\Win2KXP\91.47 seçin yüklenecektir.

Driver Setuplayip yüklersen Kabul Etmiyor Mauel Yapicaksin

Bilgisayarim sağtikla / özellikler / donanim / Aygit Yöneticisi / ordan ekran bağdaştiricisini bulcan sonra ise

ekran kartinin üzerine gelip sağtik gene özellikler / Sürücüyü Güncelleştir diycen / sürücülerin nerde olduğunu sorcak sana nvidia setupu nun c de nvidia diye bi klasör oluşturmuş olmasi lazim yoksa setupu extrack et winrar yapar onu ordan ini dosyalarini göstertinmi windowsa tamamdir olay porgrami ile yüklemeye başlicaktir sürücüyü

• 2 hafta sonra ...
Driver Setuplayip yüklersen Kabul Etmiyor Mauel Yapicaksin

Bilgisayarim sağtikla / özellikler / donanim / Aygit Yöneticisi / ordan ekran bağdaştiricisini bulcan sonra ise

ekran kartinin üzerine gelip sağtik gene özellikler / Sürücüyü Güncelleştir diycen / sürücülerin nerde olduğunu sorcak sana nvidia setupu nun c de nvidia diye bi klasör oluşturmuş olmasi lazim yoksa setupu extrack et winrar yapar onu ordan ini dosyalarini göstertinmi windowsa tamamdir olay porgrami ile yüklemeye başlicaktir sürücüyü

öylede yaptım sonuc alamadım eskı drıverla ıdare edıyorum

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...