Jump to content

Flyakiteosx 3.5 (süper Bir Xp Teması)

İnsancıl

Recommended Posts

2ecett3.jpg

2lschmv.jpg

2digc3n.jpg

69mf44.jpg

25u14yq.jpg

Bu program ile Windows işletim sisteminizin görünüşünü her yönüyle MacOS X'e dönüştürebilirsiniz.

Pek çok Windows kullanıcısı, görünüm açısından hep bir adım önde olan MacOS X'e imrenir. Çünkü MacOS X arayüzü hem sadedir, hem de kullanışlıdır. Buna karşın MacOS X işletim sistemi, Apple tarafından üretilmeyen bilgisayarlara yüklenemez. MacOS X'i yüklemeden onun arayüzünün avantajlarını yaşamak istiyorsanız, FlyakiteOSX tam size göre...

Download:

http://rapidshare.com/files/164303176/FlyakiteOSX_20v3.5.exe

Alternatif link:

http://**Link gizleme siteleri güvenlik açısından engellenmiştir.**/-2fcd94

Teşekkürler tekrar ama başlığa XP Teması yazmışsın..Bence yanlış bu da VTP gibi bi Transformation Pack..Bunu da tema zannedip indiren arkadaşlar olabilir onun için söylüyorum.Yanlış anlaşılmasın :whistle: Bu uygulamanın kaldırılmasında bazı sorunlar olabiliyor.Windows açılmaması gibi.Başıma geldiği için biliyorum :)

• 1 yıl yıl...
Teşekkürler tekrar ama başlığa XP Teması yazmışsın..Bence yanlış bu da VTP gibi bi Transformation Pack..Bunu da tema zannedip indiren arkadaşlar olabilir onun için söylüyorum.Yanlış anlaşılmasın ;) Bu uygulamanın kaldırılmasında bazı sorunlar olabiliyor.Windows açılmaması gibi.Başıma geldiği için biliyorum :)

bügün aynı durum bendede oldu pc çöktü:) nasıl kullanabiliri bir tavsiyen var mı peki?

bügün aynı durum bendede oldu pc çöktü:) nasıl kullanabiliri bir tavsiyen var mı peki?

Kurduktan sonra bir daha kaldırmamak koşuluyla kullanılabilir :D Tabi güncellemeler kapalı bir şekilde(işletim sistemi güncellemeleri) ;)

Kurduktan sonra bir daha kaldırmamak koşuluyla kullanılabilir :D Tabi güncellemeler kapalı bir şekilde(işletim sistemi güncellemeleri) ;)

help mee :( pc yi kurtaramadım okula geçmiştimm direk olmadı :( nasıl kurtardın ki sen :( başlangıçta f6 yaptım ama disket yok:s offf:( cevap yazarsan sevinirim

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...