Jump to content

NR SP3-Sonrası Güncelleme Paketi v2.0.5 Beta 2

MrNxDmX

Recommended Posts

Çok iyi bir paket yanlız ben birşeyi merak ediyorum. Sitesinde de bu paketin kısayollar attığını yazmış arkadaşımız acaba bu ie7 ve mp11 kısayollarını masaüstünden ve hızlı başlattan kaldırmanın bir yolu var mı ? ( reg kaydı, ince ayar veya addonda modifiye vs... )

• 2 ay sonra...

NR SP3-Sonrası Güncelleme Paketi v2.0.5 Beta 1

Program hakkında bilgiler:

Bu çalışma MrNxDmX arkadaşımıza aittir.Ve Final sürümünden sonra bir daha bu tip bir çalışmaya yapmayacağını söylüyor.

MrNxDmX sanal sisteminde hiçbir sorun olmadan yüklendiğini söylüyor.Ben güveniyorum şahsen.Kendisine teşekkür ederim.

Yayınlanma Tarihi: 19 mayıs 2009

Gülegüle kullanın.Saygılarımla

İndirme adresleri:

NR_UpdatePack_2.0.5_BETA1

NR_UpdatePackIE7_2.0.5_BETA1.7z

NR_MRTUpdate_AddOn_2.0.5

Please register to see this content.

• 1 ay sonra...

NR SP3-Sonrası Güncelleme Paketi v2.0.5 Beta 2 si çıktı

MD5: 863c0fbfc6081383f39f62661c9bcde0, Boyutu: 98,25 MB

ve İE8 içeren paket

MD5: 116654b19d9672dad1c67f4ef756fbba, Boyutu: 110,24 MB

• 1 ay sonra...

bunlar beta 4 calismalari ben yukledim sorunuz ve eylül 2009 updateleride var..

http://rapidshare.com/files/282356555/NR_UpdatePackIE8_2.0.5.7z[/CODE]

[CODE]http://rapidshare.com/files/282349974/NR_MRTUpdate_AddOn_2.0.5.rar[/CODE]

[CODE]http://rapidshare.com/files/282352917/NR_UpdatePack_2.0.5.7z[/CODE]

• 2 ay sonra...

bunlar beta 4 calismalari ben yukledim sorunuz ve eylül 2009 updateleride var..

http://rapidshare.com/files/282356555/NR_UpdatePackIE8_2.0.5.7z[/CODE]

[CODE]http://rapidshare.com/files/282349974/NR_MRTUpdate_AddOn_2.0.5.rar[/CODE]

[CODE]http://rapidshare.com/files/282352917/NR_UpdatePack_2.0.5.7z[/CODE]

bu inkler silinmiş başka bi link varmı

tosunpasa MrNxDmX dosyaları kendi silmiş son yorumunu okudum harika bir yorum yazmıs...

updatepack içinde gececi arkadasimiz baslamis yapmaya onu kullanabilirsin..

http://www.wincert.net/forum/index.php?/topic/7146-wxpup-sp3-sonras-guncelleme-paketi-102-ve-eklentileri/[/CODE]

tosunpasa MrNxDmX dosyaları kendi silmiş son yorumunu okudum harika bir yorum yazmıs...

updatepack içinde gececi arkadasimiz baslamis yapmaya onu kullanabilirsin..

http://www.wincert.net/forum/index.php?/topic/7146-wxpup-sp3-sonras-guncelleme-paketi-102-ve-eklentileri/[/CODE]

[color=#008000][b]Gerçekten bitirme tezine konu olabilecek bir yazı yazmış Nesim. Bilgisayarın ayarını kaçırdınmı hayatın kayıyor valla. Biz ancak sömürmesini biliyoruz. Adam benim yaşımda ve 6. yılı olmasına rağmen 3. sınıfta okuyor ve markette çalışıyorum diye yazmış. İçim acıdı valla. Gerçekten boşunaymış bu işler. Belki de biz bu hale getiriyoruz onları. Hadi hocam , hadi ustam, bi yardım et, bi el at, bi güncelleme yap diyerek karşımızdakini hep baskı altında bırakıyoruz. Tabi insanda biraz merak, birazda ilgi oldumu, buna birde üyelerden gelen istek ve takdir edilme duygusu eklendimi kendini kaybediyorsun.

Nesim kardeş buraya üyemi bilmiyorum ama hakkını helal eder inşallah. Biliyorumki bunda bizimde suçumuz var. İlk zamanlar dört gözle bekliyordum çalışmalarını. Hadi artık bi güncelleme yapsa diye :) Umarım yolu açık olur ve Windows 7 için de update pack yapmaya kalkmaz :)

gececi_78 rumuzlu arkadaşta umarım ayarı kaçırmaz :)

Bu arada A&R arkadaşımızda çalışmalarını silip kayıplara karıştı. Onunda yolu açık olsun ne diyelim[/b][/color] <_<

Valla Ne diyim En hayırlısını yaptı Diye Düşünüyorum.Çünkü hakkaten Kafa yorucu şeyler.Bilgisayardan uzak Sosyal hayatından uzaklaştırıyor bir çok insanın memnun etmek için gecelerinden hatta Gündüzlerinden bile ediyor.Buna bende Dahilim.Yakın Dostlarımın bile bilmediği yerlede farklı nicklerde olağan paylaşımlar yapıyorum.Sırf 3-5 kişiyi memnun etmek İçindi.Öyle günlerim olurdu Uykusuz okula gittiğim Hatta derste uyudugum olurdu.Ve şuan öyle bir duruma düştüm ki Normal bir insan Sigaraya bagımlı olur bırakamaz Bende bilgisayarı Bırakamıyorum.Tek dostum tek arkadaşım Konumuna gelmiş durumda belkide bu Oldugum konumdadır belkide.Ben bu işe 1 haftadır Son verdim.Ve Bilgisayarımı aldıgımdan beri Hiç oyun oynamadım aksine bıraktıgımdan beri Oyun oynamaya başladım.Herneyse Fazlada Özele girmeyelim.Lütfen bu yazdıklarımı kulak arkası etmeden hiç başlamadan bitirin yada Bırakın.Zaten insan belli bir süreden Boş iş oldugunu Anlıyor.Kafanızı Yormayın.

Valla Ne diyim En hayırlısını yaptı Diye Düşünüyorum.Çünkü hakkaten Kafa yorucu şeyler.Bilgisayardan uzak Sosyal hayatından uzaklaştırıyor bir çok insanın memnun etmek için gecelerinden hatta Gündüzlerinden bile ediyor.Buna bende Dahilim.Yakın Dostlarımın bile bilmediği yerlede farklı nicklerde olağan paylaşımlar yapıyorum.Sırf 3-5 kişiyi memnun etmek İçindi.Öyle günlerim olurdu Uykusuz okula gittiğim Hatta derste uyudugum olurdu.Ve şuan öyle bir duruma düştüm ki Normal bir insan Sigaraya bagımlı olur bırakamaz Bende bilgisayarı Bırakamıyorum.Tek dostum tek arkadaşım Konumuna gelmiş durumda belkide bu Oldugum konumdadır belkide.Ben bu işe 1 haftadır Son verdim.Ve Bilgisayarımı aldıgımdan beri Hiç oyun oynamadım aksine bıraktıgımdan beri Oyun oynamaya başladım.Herneyse Fazlada Özele girmeyelim.Lütfen bu yazdıklarımı kulak arkası etmeden hiç başlamadan bitirin yada Bırakın.Zaten insan belli bir süreden Boş iş oldugunu Anlıyor.Kafanızı Yormayın.

güzel kardeşim sana sonuna kadar katılıyorum. pckolik oluyor insan yada xp yada modifiye katılımsız pro vesayre devam edebilirim burada cok.

saygılarımla...

ha bu arada ne microsoftun güncellemesi biter nede programların yeni versyonu

emreye tamamen katılıyorum. saat suan burada 4 halen tnctr basındayız bilgisayar basındayız suan zevk alıyoruz dogru ama sosyal hayat yok turkıyedeyken hele daha da cok pc basındaydım. insanlara birşeyler öğretiyosun veya kendın birşeyler öğreniyosun dogru güzel birşey ama kimisi bunu guzel kabul ediyo kimisi çıkıyo pislik çıkarıyo. veya hazırcısın deniliyo. bunun gibi bir sürü falan filan işte.

valla abi MrNxDmX'in yazdıklarını okudum. aynısını 2 ay önce bende yapmıştım. pc'imde modifikasyon ile ilgili hiçbirşey kalmamıştı. ama insan bırakınca da kendine bir uğraş arıyor. dayanamadım yeniden başladım. evet asosyal'im ama sosyal olan arkadaşlarıma bakınca da onlara üzülüyorum. zaman geçirmek için nargile yapıyorlar. o daha kötü. yine bizimkinin hem kendimize hem başkasına faydası var...

Bu işe başlaması kolay, bu işi bırakması zordur....

emre SoundMax tugrul61

dedikleriniz hepsine katılıyorum bu modifiye isi yok katılımsız yok addon ciddi bir zaman alıyor eskiden ben daha aktif paylasim yapardim oda bacagim kırılmıstı evde hapistim :( .. ama sonradan iyice sıkıldım bu isten artık ne modifiye nede katılımsız sadece kendi işimle ilgiili seyleri takip ediyorum Nesimin dedikleri cok dogru

diger arkadaslara tavsiyem bu modifiye, katılımsız önemsiz seylerr sadece bir heves fazla kafanızı yormayın bu islere...

NR SP3-Sonrası Güncelleme Paketi v2.0.5 Beta 1

Program hakkında bilgiler:

Bu çalışma MrNxDmX arkadaşımıza aittir.Ve Final sürümünden sonra bir daha bu tip bir çalışmaya yapmayacağını söylüyor.

MrNxDmX sanal sisteminde hiçbir sorun olmadan yüklendiğini söylüyor.Ben güveniyorum şahsen.Kendisine teşekkür ederim.

Yayınlanma Tarihi: 19 mayıs 2009

Gülegüle kullanın.Saygılarımla

İndirme adresleri:

NR_UpdatePack_2.0.5_BETA1

NR_UpdatePackIE7_2.0.5_BETA1.7z

NR_MRTUpdate_AddOn_2.0.5

Arkadaşlar buradaki bütün linkler ölü

Bana NR_UpdatePackIE7_2.0.5_BETA1.7z paket lazım acaba elinde olan varsa upload edebilirmi?

Çok acil gerek

Yada elinde nr update pack ie7 li sürümünün daha günceli olan varsa upload edebilirmi

Yada site adresi yollabilirmi

• 3 hafta sonra ...
Arkadaşlar buradaki bütün linkler ölü

Bana NR_UpdatePackIE7_2.0.5_BETA1.7z paket lazım acaba elinde olan varsa upload edebilirmi?

Çok acil gerek

Yada elinde nr update pack ie7 li sürümünün daha günceli olan varsa upload edebilirmi

Yada site adresi yollabilirmi

arkadaşım bu adam wincert.net de takılıyor hala windows7 ile zaman kaybedip kilo alıyor şimdide :) Ne kerametse artık WinXP için değil Win7 için kilo alacakmış artık :) Bence o sitede istersen verir sana son paketi bende var ama upload etmem 1 günümü alır 80mb civarı paketi ve zaten stabil de değil wincert de ben dedim Nesime kaldır diye paketi,gizli dosya klasörleri göstermiyor kurulu pc de :S Oysa Nesim arkadaşımız Son paketini stabil yapıp JUBiLE etmeliydi :)

Bu JUBiLE olmadı iyi,nede olsa Nesim FB li GS lı olsa böle olmazdı, :D şaka bi yana Jubile böyle olmaz stabil bi son paket yapması Onu hafızalarda uzman olarak hatırlamamıza sebeb olurdu,

• 6 ay sonra...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...