Jump to content

%100 Türkçe Cm Veya Fm Lazım..

exitly

Recommended Posts

arkadaşlar bana tamamen türkçe olan herşeyiyle türkçe olan cm veya fm lazım ama hangisinin iyi olduğunuda bilmiyorum daha önce oynamadım hangisi güzelse tabi türçe olması şart ve serileri değişiyormuş sanırım son serilerinden artık hangisinin %100 türkçesi varsa bana onu bulabilirseniz sevinirim şimdiden teşekkürler....

NOT:sitede cm ve fm var ama ben birazda oyunların hangisinin iyi olduğunu bilmediğim için ve onlardakiler tam türkçe değil o yüzden yeni konu açtım bana türkçe ve iyi olanı hangisiyse o lazım arama yaptım yani ama kararsız kaldımda konu açtım

saygılar.. şimdiden teşekkürler....

Bende ikisini oynadım ve bana kalırsada son dönemde fm ön plana çıkıyor. % 100 türkçe konusunda tam bir bilgim yok ama en iyi türkçe yamayı fm 05 te kullandım. Nerdeyse %98 türkçeydi. Yaklaşık on sezon oynadım ve sadece 3-5 cevrilmemiş cümle gördüm.

arkadaşlar biraz daha araştırdım en iyisi fm gözüküyor ve bunun tamamene yakın türkçe olarak fm 05 var sanırım yukardaki arkadaşda demiş bana fm 05 ve türkçe yamasını bulabilicek olan varmı?

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...