Jump to content

Güzel Bir Oyun?

morning

Recommended Posts

Çocukken maddi imkanı iyi olanların elinde hep görürdük uzaktan kumandalı oyuncak arabalar ve bizim de olmasını ister babamıza ağardık yada harclık biriktirip almaya çalışırdık nitekim sahip oldugumuzda elimizden düşmezdi hatta bakımını bile biz yapardık :D

Şimdi onun savaşan oyuncakları ben halen oynuyorum sıkıldıkça şimdi rapid e yüklüyorum birazdan link de veririm ustad.

Dosya Boyutu : 57134 KB

http://rapidshare.com/files/277659473/Re-Volt.rar[/CODE]

Rar Şifresi yok iyi oyunlar..

revolt1.jpg

revolt2.jpg

revolt3.jpg

Zamanında bu oyunu az oynamamıştım ah o günler ah :D :D....Morning arkadaşım yarış türü olarak midnight club 2 tavsiye ederim...

senin bilgi gta serisi yazmıssın gta ıv kaldırmaz ki!

Yaa bu konunu açıldığı tarihe bakrasanız 1 seneyi geçmiş bir zaman. O zaman GTA IV hayaldi :D

Ayrıca Re-volt u ben de öneririm.

Ama grafik açısından WWE RAW Ultimate İmpact ya da benzeri oyunlar oyna pek farketmiyorlar Smackdown vs. Raw 09 haricinde çünkü o oyun 4 GB lık 09 a yaraşır bir yapım ama diğerleri 08 çıkışlı ama grafikler fosss.... Ama zevkli tavsiye ederim.

senin bilgi gta serisi yazmıssın gta ıv kaldırmaz ki!

Bazılarınız kendilerini çok zeki sanıyor.Konunun açıldığı tarihe bakarsan GTAIV o tarihlerde daha çıkmamıştı.

Ama grafik açısından WWE RAW Ultimate İmpact ya da benzeri oyunlar oyna pek farketmiyorlar Smackdown vs. Raw 09 haricinde çünkü o oyun 4 GB lık 09 a yaraşır bir yapım ama diğerleri 08 çıkışlı ama grafikler fosss.... Ama zevkli tavsiye ederim.

Dövüş oyunu sanırım,sevmiyorum pek o oyunları.

Bir tek yarış - FPS oyunlarını severim. Ama TPS olan Max Payne fena sardı. Bir de bilgisayarın en yüksekte kaldırdığı tek oyun olunca zevki başka oluyor :download1: Bu zamana kadar nasıl oynamamışım diye hayret ediyorum ve 1. yi bitirince 2. ye başlıyorum hemen. 2yi kaldırması gerek büyük ihtimalle, 2005 çıkışlı sanırım.

Hmm. Şimdi baktım çalışır tabii ki. Hatta orta ayarda filan bile oynayabilirim sanırım.

System:1 GHz Pentium III / Athlon or 1.2GHz Celeron or Duron processor or equivalentRAM:256 MBVideo Memory:32 MB

Re-Volt da oynadım arkadaşlar.Gayet eğlenceli.Eskiden arkadaşta oynardık, demosu vardı.Beceremezdim hiç, hep sonuncu olurdum :download1: Meğersem arkadaşlar simulasyonu açıyorlarmış ondan oynayamıyormuşum.

NFS 1'den Carbon'a kadar nerdeyse tüm seriyi oynadım.En beğendiğim Most Wanted ve NFS2 SE'dir.

battlefield 1942

fear 1

warcraft

rise of nation

empire earth 2

toca race driver 2 low falan idare edersin öle :download1:

simdilik bunlar

Strateji sevmediğimden oynamam onları.

F.e.a.r. 1 bitirdim kaç kere,Half-Life serisi birinci, Fear da ikincidir gözümde.

battlefield deneyebiliriz.Ama 2. dünya savaşı baydı artık.

Mohaa(Medal of honor allied assault) oynayacağım bir de. Onu da en yüksekte kaldırır belki :image:

Ben Gta vice city ile nfsu2 yi seviyorum üstelik bende nfsu2 nin tüm hileleride açık hile demeyelimde arabaya eklenecek parçaları falan isterseniz sizede yollayabilirim hileleri açma yamasını boyutuda çok düşük bi yama, 1mb bile değil, istek olursa yollarım. ;) GTA SAN ANDREAS ta güzel bi oyun üstelik biz gta san ı arkadaşlarla online üzerinden karşılıklı oynuyoruz öyle daha zevkli ve güzel oluyo bir arabaya 4 kişi binip aklımızdan bir görev seçip onu yapıyoruz öyle daha zevkli oluyo ağ bağlantısına falan gerek kalmıyo direk int. üzerinden olduğu için ewdende karşılıklı oynama şansımız var

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...