Jump to content

Güzel Bir Oyun?

morning

Recommended Posts

Arkadaşlar, bilgisayarımın kaldırabileceği güzel bir oyun tavsiye edebilir misiniz bana?

Celeron işlemci ve fx5200 ekran kartım var şöyle güzel ve düşük sistem isteyen bir oyun olursa iyi olur (O sistemle oyun oynanmaz :clapping: gibi saçma mesajlar yazmayın,ben de biliyorum oynanmadığını)

Not : RPG,Futbol ve Strateji tavsiye etmeyin.

Yarış ve FPS oynarım genelde.

Oynadığım Oyunlar

- Half-Life tüm serileri (EP2'yi yarım oynayabildim PC kaldırmıyor)

- COD 1-2 (4'ü de pc kaldırmaz diye yüklemedim)

- NFS Serisi

- GTA Serisi (VC ve SA)

- Trackmania Nations ve united

Daha çok var da :) aklıma gelen bunlar.

Arkadaşlar Doom 3 yüklüyorum şimdi, o kaldırırmış rahat. Oyunu inceledim güzel gibi. Bakacağız artık.Öneri yapan arkadaşlara teşekkürler.

qeL caunTER sTRİKé 1.6 OynuaLım Onliné x] Tavisiyé éDERim

CS oynuyorum tabii ki.

Konuşmanı da düzeltmelisin.

o sistem time shift oynamazsın

battlefield 1942(kesin)

FlatOut2(bundan pek emin değilim)

Teşekkürler.TimeShift demosunu yüklüyorum şu anda, kaldırmazsa ve beğenmezsem silerim.Battlefield deneyeceğim.Flatout oynadım,pek sevmedim açıkçası.

legacy of kain serisini tavsiye ederim.guzel oyundur.

ayrıca silent hill seriside oynamadıysan seni bayagı oyalar.

ilk oyunu duymadım ama silent hill güzel diyorlardı.

@loqer

qeL caunTER sTRİKé 1.6 OynuaLım Onliné x] Tavisiyé éDERim

Yani helal olsun o kadar söylüyoruz ama gene de boş! Türkçe'siz Türkçe konuşmayalım lütfen!

benim en sevdiğim oyun pc yi bozup format atmak :rolleyes2: aslında öğretici oluyor. eee nası olsa sancısız doğum olmaz derler :rofl: boza boza öğreniyoruz işte :rofl: şaka bir yana ama ben şimdiye kadar hiç oyun oynamadım. sevmiyorum sevemiyorum zaman kaybı olarak görüyorum. ama fifa07 hoşuma gitmiyor değil :D

Arkadaşlar Doom 3 yüklüyorum şimdi, o kaldırırmış rahat. Oyunu inceledim güzel gibi. Bakacağız artık.Öneri yapan arkadaşlara teşekkürler.

CS oynuyorum tabii ki.

Konuşmanı da düzeltmelisin.

Teşekkürler.TimeShift demosunu yüklüyorum şu anda, kaldırmazsa ve beğenmezsem silerim.Battlefield deneyeceğim.Flatout oynadım,pek sevmedim açıkçası.

ilk oyunu duymadım ama silent hill güzel diyorlardı.

Néshii Vamushh Bnim qhonushhmamun ?

Benim bir arkadaşım? var iki dili de anlıyor ama, diğer dili konuşamıyor.Daha doğrusu konuşmuyor.Neyse tercümesini yaptı zar zor da olsa.Bu dili herkesin kendi isteğine(!?) göre değiştirebildiğini, ama bir milleti birbirine bağlayan en önemli şey olan dilin, insanların kendi kafasına göre değiştirebileceği bir şey olmadığını da söylememi istedi.

Nesi varmış benim konuşmamın gibi bir şey demek istiyormuş.Arkadaşım da zor anladı.

(Anlayana. Konuyu dağıtmayalım artık.)

Prince Of Persia serisi ( 3 ü kaldırırmı tam emin değilim ) vede Tomb Raider serisi ( 7-8 i kaldırırmı tam bilmiyorum araştırırsın artık )

evet bak prince serisini kaldırır

benimde intel p. 4 fx 5500 ekran kartım var pek bişi kaldırmıyor oyun oynayamıyorum artık :D

kardeş sana tavsiyelerim şunlar....

far cry ve far cry commando

farcry 2 kaldırmaz beninm sistem seninkinden büyük ama kaldırmıyor onu ....

Alien_Shooter v bu oyunu kaldırır süper ötesi bnce istersen sana bu oyunu upload edebilirim tek part zaten....

ve kesinlikle ve kesinlikle max payne tavsiye ederim...

god father inanılmaz bişi onu oyna.....

painkiller bak buna hasta olursun zaten.......

delta force var mesela serileri........

duke nukem var mesela......

swat 4 var

the mark var...

project IGI

Freedom Figters

Crazy Taxi 3

abuzittin onu zaten hepsi kaldırır komedi bişi :=))

Türk oyunlarından var mesela

pusu-kabus 22-koridor

ve Neighbours From Hell buda komedi oyunu krizlere girersin =)))

kardeş benden bukadar zatn başkaları zor çalışır 2007 sonrası oyunlara bakma derim =)))

arşivimde bunlar vardı bazı isteklerini sana özel upload ederim =)))

msj falan atarsın bana hadi kolay gelsin........

evet bak prince serisini kaldırır

benimde intel p. 4 fx 5500 ekran kartım var pek bişi kaldırmıyor oyun oynayamıyorum artık :)

kardeş sana tavsiyelerim şunlar....

far cry ve far cry commando

farcry 2 kaldırmaz beninm sistem seninkinden büyük ama kaldırmıyor onu ....

Alien_Shooter v bu oyunu kaldırır süper ötesi bnce istersen sana bu oyunu upload edebilirim tek part zaten....

ve kesinlikle ve kesinlikle max payne tavsiye ederim...

god father inanılmaz bişi onu oyna.....

painkiller bak buna hasta olursun zaten.......

delta force var mesela serileri........

duke nukem var mesela......

swat 4 var

the mark var...

project IGI

Freedom Figters

Crazy Taxi 3

abuzittin onu zaten hepsi kaldırır komedi bişi :=))

Türk oyunlarından var mesela

pusu-kabus 22-koridor

ve Neighbours From Hell buda komedi oyunu krizlere girersin =)))

kardeş benden bukadar zatn başkaları zor çalışır 2007 sonrası oyunlara bakma derim =)))

arşivimde bunlar vardı bazı isteklerini sana özel upload ederim =)))

msj falan atarsın bana hadi kolay gelsin........

diyorum bir adada geçen güzel bir oyun vardı adını hatırlayamadım.Far crydı. Diğerlerinin de çoğunu oynadım.Kabus 22 de mouse kontrolü yok ama sırf Türk yapımı olduğundna oynanabilecek bir oyun.

Tavsiyem Nfs Carbon :( Kaldırır. Takılma Olur Çözünürlüğü Düşürmen Yeter.

Gta Vıce Cıty :( <---

Gta III

Moto Gp 2006 :(

Gta oynadım.Carbon demosu vardı,beğenmedim pek.Moto GP de vardı pc'de ama bir türlü oynayamamıştım vazgeçtim sonra :D

Most wanted yükledim şimdi.onu oynuyorum.TimeShift bitmek üzere %98'de.

Doom 3 CDsi bozuk çıktı :)

Deneyeceğim oyunlar arasında ilk olarak Far cry var.Tavsiye eden arkadaşlara teşekkürler.

diyorum bir adada geçen güzel bir oyun vardı adını hatırlayamadım.Far crydı. Diğerlerinin de çoğunu oynadım.Kabus 22 de mouse kontrolü yok ama sırf Türk yapımı olduğundna oynanabilecek bir oyun.

Gta oynadım.Carbon demosu vardı,beğenmedim pek.Moto GP de vardı pc'de ama bir türlü oynayamamıştım vazgeçtim sonra :D

Most wanted yükledim şimdi.onu oynuyorum.TimeShift bitmek üzere %98'de.

Doom 3 CDsi bozuk çıktı :(

Deneyeceğim oyunlar arasında ilk olarak Far cry var.Tavsiye eden arkadaşlara teşekkürler.

rica ederim bütün oyunlar arşivimden zaten....

en iyi oyunlar bunlar bunları kaldırır zaten......

• 9 ay sonra...

Biraz geç olacak ama, benim gibi eski bilgisayarı olanlar için Medal of honor (Allied Assault) ve Max payne serisini tavsiye edebilirim.

Fx5200 Max Payne'i en yüksek detayda açınca gözlerim yaşardı :clapping: Fanı bile isyan etti dönmüyor yav. Elimle döndürüyorum oyun açınca. Bilgisayarımın en yüksekte kaldırdığı tek 3 boyutlu oyun Max Payne 1 sanırım.

Ama süper oyun ya.Aksiyon filmi izliyorum sanki.

Hele Sniper'dan kafaya ateş edince mermiyi göstermesi vb. olaylarına bittim.

Biraz geç olacak ama, benim gibi eski bilgisayarı olanlar için Medal of honor (Allied Assault) ve Max payne serisini tavsiye edebilirim.

Fx5200 Max Payne'i en yüksek detayda açınca gözlerim yaşardı :clapping: Fanı bile isyan etti dönmüyor yav. Elimle döndürüyorum oyun açınca. Bilgisayarımın en yüksekte kaldırdığı tek 3 boyutlu oyun Max Payne 1 sanırım.

Ama süper oyun ya.Aksiyon filmi izliyorum sanki.

Hele Sniper'dan kafaya ateş edince mermiyi göstermesi vb. olaylarına bittim.

Max Payne 2 çalışyomu

Çocukken maddi imkanı iyi olanların elinde hep görürdük uzaktan kumandalı oyuncak arabalar ve bizim de olmasını ister babamıza ağardık yada harclık biriktirip almaya çalışırdık nitekim sahip oldugumuzda elimizden düşmezdi hatta bakımını bile biz yapardık :clapping:

Şimdi onun savaşan oyuncakları ben halen oynuyorum sıkıldıkça şimdi rapid e yüklüyorum birazdan link de veririm ustad.

Dosya Boyutu : 57134 KB

http://rapidshare.com/files/277659473/Re-Volt.rar[/CODE]

Rar Şifresi yok iyi oyunlar..

revolt1.jpg

revolt2.jpg

revolt3.jpg

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...