Jump to content

Katılımsız Bir Modifiye Xp De Neler Olsun ?

teaslee

Recommended Posts

@*TOYGAR*

herhalde sen cafe falan işletiyorsun. sen diyorsun bi xp olsun format atiyim ondan sonra hiçbir işlem yapmayim gerekirse driver yükleyim o kadar.

@morning

bak bunu hiç düşünmemiştim. ne isim koyacam diye düşünüyordum :D hani siparişXP de olsa fena olmaz :(:(

hayır ben cafe işletmiyorum öğrenciyim ama herkes o şekilde ister diye düşündüm sonuç ta sistemini açınca bi java flash player msn adobe reader ve ya benzeri bişi net.framework filan herkes olsun ister bence hemde bunlar sistemle gelince kullanıcı kendini bunlar için beklememiş olarak düşünür

acaba int.cafe mi açsam? :D

Teneke XP Olsun Süper Olur :D

Pc yi kastırmayacak bi xp olsun...

Ama temalarda şık olsun =)

Ve son olarak her formattan sonra yaptıgımız gibi olmasın dosylar icinde olsun ... yukarıda arkadaşında soylediği gibi.. Java, framework fln olsun... şimdiden saol =)=)

<<<<<<<<<<<N€cM€tTiN>>>>>>>>>>

anladım arkadaşlar demek istediğinizi. yani temel programların hepsi yüklü olarak gelsin istiyorsunuz. söyledikleriniz kolay addon olarak cd ye entegre ederim o kadar. tema olarak nasıl bişey olmasını istersiniz ? ben artık vista ultimate temasından bile sıkıldım. eminim benim gibi olan çoktur. şimdi glass isimli bir tema üzerinde çalışıyorum. yakında resim koyarım.

Liste olarak vermek isterim :D

1) Antivirüs programları

.Avast!

.Nod32

.Kaspersky

2) Playerlar

. Winamp

. Real Player

. VLC player

3) Video Göstericileri

. Wmp 11

. Power Dvd

. Quick Time

4) Sohbet Aracları

. Msn 8.5

. Yahoo Messenger

. Mirc Tr

. Camfrog

. Skypee

5) Browser programları

. İe 7

. Safari

. Google Chorem

. FireFox

Aklıma şimdilik bu kadar geliyor :D kolay gelsin.

ismi:XpPremium

içindekiler:

1:esetsmart securty3(kasma yapmadığından)

2:winrar

3:k-lite codec pack

4:media player11-ie7-firefox3(downloadhelper eklentili==>youtube gibi yerlerden video indirmek için)

5:TEMA vistaVG ultimate-windows 7(WİNDOWS BİLİND KULLANMA kasmasın,her makinada crack olmuyo zaten)uxtheme yaması

6:demontolls(olmasada olur çünkü herkes ne işe yaradığını bilmiyor)

7:mesenger8.5 veya9 sohbet için bu yeter

9:foxid reader

10:winamp 5 (son sürüm temalı

11:NET1.2.3.3,5

12:nero7micro(burningroom-expres-vision(nero8 internet açıkken kulanılırsa kilitlenir)

13:BOOT MENÜ(neccoy,c-ronaldo-barisseven bunların kullandıkları menüler gibi olsun)

14:bootmenü içeriği:acronis11veya12-ntdlrfix-xp şifre kırıcı....

15:kurulum menüsü diğerleri gibi olsun

ofis2003(piyasada dolaşan ofisleri kullanırsan serial kara liste oluyor lütfen koyma)

gereksiz bileşenleri çok çıkarma(eski sistemleri kullananlar için)münkünse sadece eski msn ile turu çıkar kendiyaptığını koy :D

arkadşım şimdiden teşekür ederim aklıma gelen ler bunlar şimdilik benim düşündüğüm sadece genel kullanıcıya hitap eder(fazlasını isteyen için WPİ koyabilirsin)

sp3 sonrası güncellemeler....

ccleaner-java-flashplayeri unutmuşum bu arada

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...