Jump to content

Arkapla Değiştirme Sorun..yardım

bynets

Recommended Posts

Arkadaşar Katılımsız Cd YApıorum Ve Masaüstünü Kendim belirlemke istiyorum

cmdlines.txt in icine

Yazdım

[HKEY_CURRENT_USER\Control Panel\Desktop]

"Wallpaper"="%systemroot%\\Web\\Wallpaper\\12.jpg"

OLmadı

Neden Acaba Bi Yardımcı olurmusunz

e cmdlines.txtye yazarsan tabii olmaz.

Bir wallpaper.reg dosyası yap ve en başına REGEDIT4 yazdıktan sonra bunu gir.

[HKEY_CURRENT_USER\Control Panel\Desktop]
"Wallpaper"="%systemroot%\\Web\\Wallpaper\\12.jpg"[/CODE]

Daha sonra cmdlines.txt oluştur ve içine

[CODE][commands]
"regedit /s wallpaper.reg"[/CODE]

yaz.Birçok kez cevapladım.

Daha kolay yolu şu.Hiç komut yazmadan yaparsın.Beğendiğin arkaplan resmini önce jpg formatına çevir sonra adını bliss koy.Şimdi makecab ile sıkıştır.oluşan blissjp_ dosyasının adını BLISS.jp_ koy ve kurulum cd sinin İ386 klasörü içine atıp dosya değişimini onayla.Bu remin boyutları 1280 x 1024 olsun.Fazla büyük ya da küçük koyma.Bu halde yükleme yaparsan yükleme sonra xp bu resmi arkaplan olarak kabul eder.Hiçbir sorun vermiyor.Bizzat ben yaptım.Saygılarımla

Daha kolay yolu şu.Hiç komut yazmadan yaparsın.Beğendiğin arkaplan resmini önce jpg formatına çevir sonra adını bliss koy.Şimdi makecab ile sıkıştır.oluşan blissjp_ dosyasının adını BLISS.jp_ koy ve kurulum cd sinin İ386 klasörü içine atıp dosya değişimini onayla.Bu remin boyutları 1280 x 1024 olsun.Fazla büyük ya da küçük koyma.Bu halde yükleme yaparsan yükleme sonra xp bu resmi arkaplan olarak kabul eder.Hiçbir sorun vermiyor.Bizzat ben yaptım.Saygılarımla

Öncelikle CoOok Teşekkür Ediorum Sayın Modum..

Ben Beceremedim makecab olayını :clapping:

Şu resmi BAna Blıss olarak ayarlarmısn

Please register to see this content.

Buyur. Resim 1.5 MB imiş ben kaliteyi düşürmeden 220 KB yaptım bu arada.bu jp_ hali.

http://cid-c5938e893f9ede9e.skydrive.live.com/self.aspx/%c3%96ylesine%20dosyalar/bliss.jp|_[/CODE]

bu da jpg 220 kb olan.

[CODE]http://cid-c5938e893f9ede9e.skydrive.live.com/self.aspx/%c3%96ylesine%20dosyalar/bliss.jpg[/CODE]

morning arkadaşımız benden hızlı davrandı.Ama yine de vereyim.Resim boyutları 1280 x 1024.Direk İ386 klasörüne at.Dosya değişimini onayla.Aslında asıl teşekkürü blackman12 hakediyor.Ben de ondan öğrendim.Burada ona da bir teşekkür edeyim.

Saygılarımla.

İndirme adresi(466 kb) :

Please register to see this content.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...