Jump to content

Aşk Acısı Ne Olacak?

kerim123

Recommended Posts

arkadaslar sizden bir konuda yardım isticem

ben bi kıza çıkma teklifi ettim o da kabul etmedi fakat çıkma teklifini yüzyüze değil arkadasları vasıtası ile ettim bide o an en yakışıklı halimde değildim.unutmadan daha kızla hiç sohbet etmedik yani beni tanımıyo

size sorum ise su

1 bu durumu nasıl kurtarabilirim (yani kıza nasıl kabul ettirebilirim)(unutmadan bu aksam hediye aldım ve yarın bir sınıf maçım var onuda çaarımmı)

2 çıkma teklifini yüzyüze etmsem bu durumdan kurtarırmıyım

bende anlamıyorum insanları özellikle kadınları. Kendilerini her anlamda sevecek anlıyacak adamı isterler ama öyle bir adamı bulduklarında bile aldatabilirler. nedense bir taraf askta hep kaybediyor,biri daha cok seviyor yada belli ediyor biride umursamıyor,valla bu konulara nerden geldim anlamadım bende icimi döktüm sanırım sonuc olarak,karsındakinin sevgisini kücük görüp aldatanlar Allah'ından bulsun ne diyeyim,zaman herseyin ilacı arkadaslar kolay gelsin

7 yıl cıktım 2 kez aldatıldım üzüntümden kaza yaptım (orta refuje cıktım araba pert oldu beni emniyet kemeri kurtardı asırı hiz üzüntü sebebi ile dikkatsizlik fln..)

arkadaslarım ile bozustum aileme rest cektim. vs vsvsvsvs.. simdi ayrıyız.

5 kez ayrıldık basıstık.. ondan baskasını sevemem.. dedim.. fln fln.. nasıl atlattım.. ilk zamnalar içerek

2 sefer konusarak bekleyerek.. fln..

psikiyatriye gittim anlattım durumu verdi depresan içtim.. ne aci kaldı ne keder.. tabi bu uyusturucu hap dil ki hemen etkisin bbi 15 gun sürüyor etkisi (bazı haplar 3. gün etkisini gosteriytr.. o dokturun yazcağı ilaca bağlı..

psikiyattrik hap bir tür torpudur herseyin fazlasını torpuler.. olaya daha objektirf bakmanı uzulme oranını azaltmayı.. seni rahatlatmayı.. uyku duzenin bozulduysa onu duzene koymayı hedefler..

ayrıca normalde de ofke cabuk parlama fln.. varsa zaten depresyondasın demektir..ki her 10 kişiden 9 unda hayatının bazı evrelerinde psikiyatrik rahatsızlık geçiriyormus...

fln fln..

7 yıl cıktım 2 kez aldatıldım üzüntümden kaza yaptım (orta refuje cıktım araba pert oldu beni emniyet kemeri kurtardı asırı hiz üzüntü sebebi ile dikkatsizlik fln..)

arkadaslarım ile bozustum aileme rest cektim. vs vsvsvsvs.. simdi ayrıyız.

5 kez ayrıldık basıstık.. ondan baskasını sevemem.. dedim.. fln fln.. nasıl atlattım.. ilk zamnalar içerek

2 sefer konusarak bekleyerek.. fln..

psikiyatriye gittim anlattım durumu verdi depresan içtim.. ne aci kaldı ne keder.. tabi bu uyusturucu hap dil ki hemen etkisin bbi 15 gun sürüyor etkisi (bazı haplar 3. gün etkisini gosteriytr.. o dokturun yazcağı ilaca bağlı..

psikiyattrik hap bir tür torpudur herseyin fazlasını torpuler.. olaya daha objektirf bakmanı uzulme oranını azaltmayı.. seni rahatlatmayı.. uyku duzenin bozulduysa onu duzene koymayı hedefler..

ayrıca normalde de ofke cabuk parlama fln.. varsa zaten depresyondasın demektir..ki her 10 kişiden 9 unda hayatının bazı evrelerinde psikiyatrik rahatsızlık geçiriyormus...

fln fln..

Aynen Ben Aynisi bana oldu lanet olsun bana hapda kar etmiyor kendimi kestim ben her yerimi jiletledim neden yaptim onuda bilmiyorum evdeyim şimdi çok aci çekiyorum yaralardan dolayi bilmiyorum kötüyüm ya

size niye anlatiyorsam ama kötüya şimdi bile hatirladikca kafami duvarlara vurmak geliyor aklima kötü şeyler geliyor hayat aşk sevgi herşey çikar üzerine kurulmuş isyanım insanlara isyanım yalancılara isyanim kendime lanet olsun bu dünyayada banada

arkadaşlar bende aşık oldum ama karşılıksız olarak önceleri cok kötü olurdum ama artık bakıyorum ki hayat sadece ondan ibaret degilmiş çok güzel olsun bana degil kendisineymiş buda gelir gecer dedim unutmaya karar verdim ama ALLAH kımseye karşılıksız sevgi vermesin ha bi yöndende daha iyi oldu başlamadan bitti ...

Çok şanslısınız çünkü ben buradayım ve size ne yapacağınızı söyleyeceğim. Tabi şu an acı çektiğinizden siz duygusal durumdasınız ama ben objektif yaklaşacağım. Şimdi ilk önce konu açan arkadaşa ne yapacağını söyleyeceğim.

Bak arkadaşım; önce cesur olmalısın! Tabi ne yapacaksın, yüzyüze konuşmalısın kesinlikle çünkü aracı ile yapılan teklif en başta yapılan en büyük hatadır. Bayanlar kendine güveni olan hatta aşırı güvenen kişilere hemen tav olurlar! İstisnalar hariç. Lise çağında olduğunu kabul ederek diyorumki; git karşısına çık kızın ve deki,

"Seninle güzel bir beraberliğimiz olsun istiyorum, ve seni hayatın farketmediğin güzellikleri ile tanıştırmak istiyorum." deyiver. İçten olsun yapmacık olmasın farklı olsun yeterki! Ha, ayrıca asla teklif etme kelimesini kullanma durumu sıradanlaştırır!! Ve emin olki bir şeyi çok istersen inanırsan gerçekleşir. Kendine çok güven güzel kardeşim...

Diğer acı çeken arkadaşlara söyleyeceğim bir çift lafım var! Dostlarım; duygularınızın sebep olduğu travmalar sonucunda bedeninizde kalıcı hasarlar kalıyorsa duygularınız artık taşıyor demektir. Duygu olmayan hisleri yaşamanın ne faydası var! Hayata geçireceğiniz duygularınız güzel olsun. Sonu mutluluk, beraberlik ve hatta evlilik olsun. O değerli duygularınızı altın bir sandık içerisinde sizi hak eden güzele verin. Hak etmeyene elveda çekin. Ben yaptım, mutluyum, tavsiye ediyorum. Ve unutmayın, bayanlar eşsiz güzellikte çiçeklerdir sulayıp bakmalısınız ilgilenmelisiniz ama her zaman temas edince akıtacakları zehirli keseleri vardır... Bir yiğidi bile alt eder bu zehir.. Allaha emanet kardeşlerim...

Sayın Kardeşim bu durum Benim uzmanlık alanıma girer :clapping: Yapacağın şeyi ben sana söylim Dış görünümün pek önemli değil yani yakışıklı olup olmaman ama kısa bir süre için önemli yani ilk görüş için..Öenmli olan senin onunla konuşma tarzın ve ona nasıl yaklaştığındır..Sen üstne başına biraz çeki düzen ver ve sakın kimseyle teklif gönderme.belki kız seni uzaktan görür ve beyenmez ama sen onu konuşmalarınla etkikleyebilirsin..Yani yüzüne söylemek senin için çok avatajlı birşey ve en Önemli rolu oynayan burda dildir yani nasıl konuşman gerektiğini bilmektir.Sen üstüne başına çeki düzen ver ve karşısına çık onun ruh haline göre konuş bu olay çözülmüş olur..

peki arkadaşlar ben bir kıza msn onu sevdigimi söyledim o da benden böyle bir şey beklemedigini söyledi ama gözlerimin içine bakıyor bazı zamanlar niçin öyle bakıyor acaba dolu msj gönderdim dedigi sadece ben bundan sonra sevmeyi düşünmüyorum dedi o kadar ona acı cekiyorum kararın degişmezmi diye yolladım hiç cevap vermiyor bundan sonra benim ne yapmam lazım arkadaşlar...

su akar yatağını bulur.. sen onu etkileyecek birşeylerler için çok çaba sarfetme.. sadece mümkünse eğer kendin ol.. ona da diğer arkadaşlarına karşı takındığın samimi tavrı takın.. onu etkilemeye çalışarak doğallığı bozarsın ki bu da genelde onu senden uzaklaştırır..

Aynen Ben Aynisi bana oldu lanet olsun bana hapda kar etmiyor kendimi kestim ben her yerimi jiletledim neden yaptim onuda bilmiyorum evdeyim şimdi çok aci çekiyorum yaralardan dolayi bilmiyorum kötüyüm ya

size niye anlatiyorsam ama kötüya şimdi bile hatirladikca kafami duvarlara vurmak geliyor aklima kötü şeyler geliyor hayat aşk sevgi herşey çikar üzerine kurulmuş isyanım insanlara isyanım yalancılara isyanim kendime lanet olsun bu dünyayada banada

heheheheh kendimni kestinn ben bi kız için asla kendime zarar vermem

sakın kızın güzelliğinden saçından gözlerinden bahsetme onunla ilgili biraz araştırma yap yaptığı işleri eleştir ya da öv yaptığı işlerden bahset hem onunla konuşurken hemde kızın arkadaşları ile konuşurken... he birde samimi ol dürüst ol hayata atılgan ol ağır abi ol kızlar sever böyle şeyleri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...