Jump to content

Telefonunuzla Misir Patlatin :d

alperica

Recommended Posts

Yaptıkları hile ise aşağıdaki linkte;

http://www.alkislarlayasiyorum.com/?sayfa=356a192b7913b04c54574d18c28d46e6395428ab&icerikno=0c774d8e1e30b273143a93836f845a4d3f44a60f[/CODE]

adam telefonu çaldrımadı bile :D sağol en azından denemicem :D

Yaptıkları hile ise aşağıdaki linkte;

http://www.alkislarlayasiyorum.com/?sayfa=356a192b7913b04c54574d18c28d46e6395428ab&icerikno=0c774d8e1e30b273143a93836f845a4d3f44a60f[/CODE]

microdalga fırının parçasıyla yapıyorlarmış demek yanlız anlamadığım bişey var eğer tahtadan gecebiliyorsa o dalga normalde cihazın korumasındanda geçemezmi?yoksa parçayı diğer parçalardan söktüklerindenmi tahtadan geçebiliyor..

microdalga fırının parçasıyla yapıyorlarmış demek yanlız anlamadığım bişey var eğer tahtadan gecebiliyorsa o dalga normalde cihazın korumasındanda geçemezmi?yoksa parçayı diğer parçalardan söktüklerindenmi tahtadan geçebiliyor..

Hocam demek ki elekronik olan değilde hammaddesi yenilebilen :D şeyleri pişiriyor. Bende ilk bakta telefon entegrelerine nasıl birşey olmuyor diye düşünmüştüm. Hatta bir olay geldi aklıma kadının teki mikrodalga fırına kedisini koymuş kurutmak için kedi sizlere ömür.. Kadın bu duruma çok sinirlenmiş ve microdalga üreticisine tazminat davası açmış üzerinde canlı hayvan konulmaz diye yazı olmadığı için ve kadın davayı kazanmış :D

Dikkat ettiysen 30 saniyeye ayarlıyor makineyi. 30 saniyede ancak tahtadan geçip mısırları patlatır, cihaza işlemez.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...