Jump to content

Deepfreze Türkçe Yama

gokanuysal

Recommended Posts

deepfreezen kurulum dosyası çogu sürümde yok olanlardada yani bir kaç sürümünde kurulum dosyası yani kurulduğu yer program filesde lavasoft içinde olması lazım ama %90nında kurulum yeri yoktur direk kendini sanırım windowsun içine atıyor bunu kaldırmak için soruyorsan başka yolları var ama başka nedenden soruyorsan bu kadarını biliyorum ..birde türkçe yama istemenin nedenini anlıyamadım zaten 3 buton var kendine ait bir programmı hazırlamak istiyorsun?

deepfreezen kurulum dosyası çogu sürümde yok olanlardada yani bir kaç sürümünde kurulum dosyası yani kurulduğu yer program filesde lavasoft içinde olması lazım ama %90nında kurulum yeri yoktur direk kendini sanırım windowsun içine atıyor bunu kaldırmak için soruyorsan başka yolları var ama başka nedenden soruyorsan bu kadarını biliyorum ..birde türkçe yama istemenin nedenini anlıyamadım zaten 3 buton var kendine ait bir programmı hazırlamak istiyorsun?

Evet Kendime Ait Bir Çalışma Yapmak İstiyorum Deepfezenin Türkçe Kullanımı da Daha Kolay Olsa Gerek İnsanlarımız İçin Çünkü Herkez İngilizceden Anlayacak Değil Zaten Deepfrezede Kolay Fakat Kolay Olması ile Beraber Kullanımı Zor Geliyor Yani Kurulması Bir Dert Kaldırması Bir Dert Gibi..O Yüzden Sordum Zaten Kurulduktan Sonra Kendi Dosyalarını Nereye Yolluyor Çünkü C:/deepfreze/ Gibi Bir Dosyaya Kuarayımmı Demiyor Direk Kendi Nereye İsterse Oraya Kuruyor Masaüstü Simgesi Gibi Bir Şeyi Yok Yani Nerde Bu Deepfreze... :D

arkadaşım belki yarım bilgi ama yinede yardım edebilir sana diye söylüyorum deepfrezen bir sürümünde sanırım enterpirise olanındaydı program olarak olan sürümü var yani başlata filan ikonu ekleniyor masa üstünede belki onda bişeyler yapabilirsin ...birde belki türkçelerştirmek yerine katılımsız gibi bişey yapılabilir tam bir bilgim yok ama belki ufak bişey yazılabilir..

• 2 hafta sonra ...
  • 3 hafta sonra ...

kardeş deepfreze kendini sistem dosyası olarak gösteriyor ve gizliyor gizli dosyayı bulmak istersen önce araçlar klasör seçenekleri görünüm ve korunan işletim sistemi dosyalarını gizleyi pasif yapmalısın

dizinide aratttırırsan bulursun başarılar yamayı bekliyoruz

• 3 hafta sonra ...

C:\Program Files\HyperTechnologies\Deep Freeze gibi bi şekilde olur arkadaşım deepfrezenin yolu. ben 4.2 yi kullanmıştım. o böyleydi. 6'da da aynısı galiba yada faronics diye bir klasör de olabilir. sen bi dene bakalım. olmazsa tekrardan araştırırız. hadi selametle.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...