Jump to content

Abd Ordusunun Yeni Conileri (robot) Yorumlarınız..

ÇapkıN236

Recommended Posts

isterse en yüksek teknoloji onlarda olsun bizim kalbimizde ki iman onlara yeter de artar da normal askerlerini gördük abd nin baktılar onlar bişey yapamıyor hemen robot asker yapmaya çalışıyorlar ama nafile bu işler önce yürek ister...

isterse en yüksek teknoloji onlarda olsun bizim kalbimizde ki iman onlara yeter de artar da normal askerlerini gördük abd nin baktılar onlar bişey yapamıyor hemen robot asker yapmaya çalışıyorlar ama nafile bu işler önce yürek ister...

O senin dediğin Çanakkale zamanındaydı. Şimdi yürek değil boşa kürek çekmek var. Amerikanın teknolojisini solda sıfır bırakacak zeki insanlarımız var (Bknz. Almanyada hapisten posta yoluyla kaçan Türk. Tüm dünyanın gündemini değiştirdi) devir buton devri eskidendi o kazma kürek yiğitlikleri. Biraz ağır konuştum ama gerçekleride görmekte fayda var adam karşında lazer silahını doğrultsun sen teknolojiden bir haber yürek olsa nolur bilek olsa ne olur. Demek ki neymiş okumak teknolojiye çok çok önem vermek ve HAYATA GEÇİRMEK.

Bunu yapabilirsek eğer yürekle birleştiği zaman gerçektende çok tehlikeli çok kahraman bir ordu oluruz dünyanın gözünde.. Ama ne var ki hala o parti bunu almış şu parti şunu yapmış din dil iman nesheb gibi çok önemli kavgamız var.. yok olacağız kimsenin umrunda bile değil..Bi gün haritadan silineceğiz dünya anmıcak bizi çünkü dünyaya hiçbirşey sunmamış bir toplumuz.

Yani demek istediğim Yürek elbette olmalı ama kuru yürekte olmaz bu işler. Devlet üstüne düşen görevi yapmalı insanlarımıza teknolojiyi kullanmayı geliştirmeyi öğretmeli zorunlu teknoloji dersleri çıkmalı insanlara bir şekilde anlatmalı aşık etmeliyiz. Kaybımız olmaz adam gibi kullanırsak teknolojiyi. (Bknz. Japonya )

Karşında acımasız kalbi yüreği olmayan sadece öldürmeye programlanmış bir robot var yürek olsa ne yazar??

Uzun lafın kısası teknoloji yapmaya yürek lazım ki bizde onların yaptıklarıyla yarışalım..

Videodaki olay Amerika , Japonyaya gönderme yapıyor ee onların kavgasıda bu!

Neyse biz kavgamıza devam edelim.

cmylmz dediği gibi " bişi olmaz be olum bi dahakine kralsın" :rofl:

O senin dediğin Çanakkale zamanındaydı. Şimdi yürek değil boşa kürek çekmek var. Amerikanın teknolojisini solda sıfır bırakacak zeki insanlarımız var (Bknz. Almanyada hapisten posta yoluyla kaçan Türk. Tüm dünyanın gündemini değiştirdi) devir buton devri eskidendi o kazma kürek yiğitlikleri. Biraz ağır konuştum ama gerçekleride görmekte fayda var adam karşında lazer silahını doğrultsun sen teknolojiden bir haber yürek olsa nolur bilek olsa ne olur. Demek ki neymiş okumak teknolojiye çok çok önem vermek ve HAYATA GEÇİRMEK.

Bunu yapabilirsek eğer yürekle birleştiği zaman gerçektende çok tehlikeli çok kahraman bir ordu oluruz dünyanın gözünde.. Ama ne var ki hala o parti bunu almış şu parti şunu yapmış din dil iman nesheb gibi çok önemli kavgamız var.. yok olacağız kimsenin umrunda bile değil..Bi gün haritadan silineceğiz dünya anmıcak bizi çünkü dünyaya hiçbirşey sunmamış bir toplumuz.

Yani demek istediğim Yürek elbette olmalı ama kuru yürekte olmaz bu işler. Devlet üstüne düşen görevi yapmalı insanlarımıza teknolojiyi kullanmayı geliştirmeyi öğretmeli zorunlu teknoloji dersleri çıkmalı insanlara bir şekilde anlatmalı aşık etmeliyiz. Kaybımız olmaz adam gibi kullanırsak teknolojiyi. (Bknz. Japonya )

Karşında acımasız kalbi yüreği olmayan sadece öldürmeye programlanmış bir robot var yürek olsa ne yazar??

Uzun lafın kısası teknoloji yapmaya yürek lazım ki bizde onların yaptıklarıyla yarışalım..

Videodaki olay Amerika , Japonyaya gönderme yapıyor ee onların kavgasıda bu!

Neyse biz kavgamıza devam edelim.

cmylmz dediği gibi " bişi olmaz be olum bi dahakine kralsın" :rolleyes2:

alperica arkadaşım sende haklısın zaten bu teknoloji sende 50 bende deyim 150 sene sonra olacak bişey ama şu an abd ve israil askerlerini görüyorsun ellerinde her türlü silah muhimmat ve teknoloji var ama yinede hiçbişey yapamıyor çünkü yürek yok iman yok inanç yok hiçbirşey yok sadece kendi kendilerini kandırıyorlar abd vietnamda somanide ırakta döküldü israil lübnanda yenilgiyi kabul etti demek ki bunlar teknolojiyle olmuyor

Teknoloji=para ile de yürümüyor yani bu işler :rolleyes2: Irak a gönderdi birsürü asker, gidenlerin hepsi para için gidiyor, bin pişman dönüyor, yürümez tabiiki savaşan savaşa inanmadıkça. Ama birsürü müslümanın kanını döktüler kazanamasalarda, bunuda göz ardı etmemek lazım.

akadaşlar onların öldürmeye programlı robotları varsa bizimde öldürmeye programlı düşüne bilen ve herşeyi yapabilen Bordo Berelilerimiz var, gerçi robotla bir olmaz ama hiç yoktan gönlünde iman olduktan sonra Allah (C.C) yardımcı olur...

Arkadaslar hepinizin dediklerine saygım var ama adamlar yapış....

Bence normal askerden 1000 kat daha iyi her açıdan bunun yeni robot tankı uçak veersiyonları çıkar onun için yok bizde yaparız filan diye hayal görmeyelim.....bizlerim bunu yapması imkansız artık üzülerek söylemek gerekirse adamardaki silahlar anlatmak yetmiyor bizdekilerde ABD Ve israil yapımı silahlar değil mi değilmi..........Çalışan kazanır arkadasalar çok geride kaldık çok.....

arkadaşlar devir evet para,teknoloji devri ama önemli olan vatan çıkarlarıne kadar güçlü olursan ol ne kadar teknolojin olursa olsun önemli olan vatanını milletini toprağını sahiplenecek vatandaşlardan evlatlardan geçiyor.herşey para ama vatan paralı askerlerle korunmaz.eğer bir insan vatanını maaş karşılığı koruyorsa o insandan hayır gelmez.evet onların teknolojik silahları var ama bizim de vatanını milletini seven evlatlarımız var.

Bence normal askerden 1000 kat daha iyi her açıdan bunun yeni robot tankı uçak veersiyonları çıkar onun için yok bizde yaparız filan diye hayal görmeyelim.....bizlerim bunu yapması imkansız artık üzülerek söylemek gerekirse adamardaki silahlar anlatmak yetmiyor bizdekilerde ABD Ve israil yapımı silahlar değil mi değilmi..........Çalışan kazanır arkadasalar çok geride kaldık çok.....

hocam videonun animasyon olduğu yazıyor zaten daha yapmamıslar. böyle birsey icin suanki teknolojinin daha cok yol katetmesi lazım.

Video açıklaması : Mühendisler Amerikan ordusunda kullanılmak üzere robot askerler yapmak için çalışmalarına başladı. Kim bilir belki de yakın bir gelecekte bu tip robotları savaşırken görebiliriz. (video animasyondur)

Bizim, Çelik'imiz hepsine bedel. (Arçelik argesini temsil eden robot)

buton diyorum arkadaşlar adam tek dugmeyle yok edecek (bknz. Hiroşima ,Nagazaki) atom yok etmekten beter etti. Ha teknoloji diyorsanız CIA sizin saç telinizle size uzaktan psikolojik işkence yapıyor. Israil için hiç birşey demiyorum lübnanda fosforla insan öldüren benim için insan değildir zaten. Amerika ve ısrail kaybetti evet Kaybetme sebeplerine gelince ;

"onlar bir plan kurmuştu.Ama Allah'ta bir plan kurdu.şüphesiz ki Allah plan kuranların en büyüğüdür. "

Bakara süresi.

Allah sonumuzu hayır etsin...

CIA sizin saç telinizle size uzaktan psikolojik işkence yapıyor.

Herşeyi anladım bir bunu anlamadım. Biraz daha bilgi verebilir misin bu konuda?

Aşamaları nedir?

Nasıl uygulanır?

Daha önce kullanıldığı yerler var mı?

Ö.S.S gibi oldu :D

arkadaşlar videonun animasyon oldugunu belirtmişler zaten ama şunu unutma arkadaşım bu robot teknolojisinide yaparlarsa bilki kesin içinde bir TÜRK çıkar istersen bi göz at teknolojiye türkler neler yapmış... türkler diyorum türkiye demiyorum dikkat et yani bizde yaparız diyorum ve hayalde kurmuyorum.... bunları tartışma olsun diye söylemiyorum lütfen tartışmaya çekme...

Herşeyi anladım bir bunu anlamadım. Biraz daha bilgi verebilir misin bu konuda?

Aşamaları nedir?

Nasıl uygulanır?

Daha önce kullanıldığı yerler var mı?

Ö.S.S gibi oldu :D

Hafiften araştır sorularına cevap bulacksın. Bu film değil şakada değil

Tıpkı parmak izi gibi her insana ait frekanslar var dna gibi.. Beyninde milyarlarca istasyon var hepsi ayrı goreve sahip bu anlattığım sadece 1 istasyon.ciddi anlamda araştırırsan bulursun.

katılıyorum dostm adamlar bizim hayal edemeyeceğimiz seyleri yapmışaler bunlar daha .....

Amerikalıların yüksek teknoloji sahibi olmalarına rağmen alt edilemez olduklarına zerre kadar inanmıyorum.

Herşeyi bilen adam gibi davranmayı bırak. Yani biz hiç araştırmıyoruz, bir sen biliyorsun herşeyi?

Ben Amerika'ya baktığım zaman, sahip olduğu sihirli teknolojiye karşın IRAK'ta, Afganistan'da batağa saplanmaktan kurtulamamış zavallı bir ülke görüyorum. (Bak bunu araştırmana, C.I.A.'nın gizli dosyalarına girmene gerek yok. Alenen ortada. Bir haber bülteni izlemen kafi.) :)

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...