Jump to content

Office 2007 Tr Olabildiğince Küçük Boyutlu

excellence

Recommended Posts

Office 2007 sadece 1.5mb

kgb ile sıkıştırılmıştır.

açmak için KGB Archiver'a ihtiyacın

KGB Archiver için Link :

Office 2007 1.5mb Link :

Please register to see this content.

rar şifresi: free

Daha küçüğü yok kardeş bulamadım :mellow:

açılınca 500 mb oluyo

Office 2007 sadece 1.5mb

KGB Archiver için Link :

Office 2007 1.5mb Link :

açılınca 500 mb oluyo

Hıhı Bizde Yedik..Bendede 1 Mblık Dosya Var Açınca Windows Vista Çıkıyor

Lazım olmayan eklentileri çıkardığında ne kadar küçülme bekliyorsun ki? Nerden baksan, 300-400 mb falan olacak yine.. Sen en iyisi arkadaşlarından falan bul.. nete bulaşma kotan doluysa.. Yada artık parana kıy, temiz bir şekilde indir.

Office 2007 sadece 1.5mb

KGB Archiver için Link :

Office 2007 1.5mb Link :

açılınca 500 mb oluyo

KGB ile arşivlenmiş dosyayı çıkartmak aşırı uzun sürdüğü için sonuna kadar bekleyememiştim. Önceden denedim yani bunu. Ayrıca rapid linki de kırık.

deepfly seninle ilgisi yok belki ama bu 1.5 mblık office fake inanmayın.Rapid premium adına hazırlanmış özellikle kotalı kullanıcıları aldatmaya yönelik download oyunu ben hiç üşenmeyip denemiştim çalışmadı ve çalışmaz

Buyur kendi arşivimden uploadlaldım:

http://rapidshare.com/files/169936074/OFF__304_CE_2007_FULL_1.5_MB__by_depefly.rar[/CODE]

1.5 mb hikayesinin gerçekliğine pek iyi gözle bakmamaktayım. Zira sabırımı zorlayıp bi ara denedim ancak daha fazla dayanamayıp iyi dileklerimle çıkarma işlemini iptal ettim. asas67 'nin lafından sonra da bu önermeyi kafamda sabitledim. Eğer ki diyosan ben sonuç aldım ahanda kullanıyorum. O zaman denerim bir daha. Ama yok ben hiç denemedim diyosan beni de hiç boşuna zaman kaybına sürükleme.

deepfly seninle ilgisi yok belki ama bu 1.5 mblık office fake inanmayın.Rapid premium adına hazırlanmış özellikle kotalı kullanıcıları aldatmaya yönelik download oyunu ben hiç üşenmeyip denemiştim çalışmadı ve çalışmaz

yargısız infaz etmeyin, indirin bi deneyin ondan sonra konuşun bu programın öyle bir özelliği var acayip güzel şıkıştıryor. ben bunu indirdim çıkartmaya başladım makine yavaş olduğu için 7-8 saat yazıyodu iptal ettim ama boyutuna baktığımda 470 mb falan yazıyordu (çıkarınca) kotalılar için iyi yani

yargısız infaz etmeyin, indirin bi deneyin ondan sonra konuşun bu programın öyle bir özelliği var acayip güzel şıkıştıryor. ben bunu indirdim çıkartmaya başladım makine yavaş olduğu için 7-8 saat yazıyodu iptal ettim ama boyutuna baktığımda 470 mb falan yazıyordu (çıkarınca) kotalılar için iyi yani

Kardeş ne yazmışım iyi okudunmu ''hiç üşenmeyip denemiştim çalışmadı ve çalışmaz'' yani sadece download etmemişim dosyayın açılmasınıda beklemişim kurulumunuda denemişim demek oluyor bu.Tam oku öyle cevap yaz.İsteyen denesin harcadığı en fazla1.5 mb kota zaman vede pcnin yaktığı elektrik olur.Biz denedik deneyimimizi yazdık isteyen dinler istemeyen dinlemez dener

Edit:Bu arada bu deneme işini yeni yapmadım 6 ay evvel falan denedim sonra 7-8 saatlik dosya çıkarma işlemini ne çabuk denedin diyede sorarlar adama

Sevğili arkadaşlar; ben hiç denemedim!

Ancak, bunu upllayıp çeşitli siitelrde paylaşmıştım. Hesabımdan kontrol ettiğimde ise 100 lerce kez indirilme yapıldığını gördüm. Hatta, paylaşımı yaptığım siteleri, kontrol ettiğimde 10 larca kez cevap yazmışlardı ve hiç birtane olumsuz bişeyle karşılaşmadım!

Haa şu var: siz bu kadar emin iseniz bende de şüphe oluştu.. Bende açmaya karar verdim ve sonunna kadar gideceğim.. Raporumu burdan sizilere sunarım..

Benim hakkımda kötü düşünmenizi istemem :rolleyes: O yüzden düşünemeyeceğini garanti vermeyen arkadaşlar raporumun sonucunu beklesin.

Şuan itibariyle 4 saat kaldı. Ve sistem dosyaları doğru dizinle oluşuyor gibi duruyor..

......

İşte buda klasör içeriğinni capsı: >Görüldüğü gibi vista ile alakası yok.. Hatta dikkat edin: eksik olduğundan dolayı office klasik hatalarına neden olan osetup.dll dosyası bile var!

http://img522.imageshack.us/my.php?image=capture2wm8.jpg[/CODE]

.....................

[b]Bu arada asas67 arkadaşım;[/b] bişey aklıma takıldı.. Tabi sizin dediğiniz başkaca nedenlerdde olabilir.. 1.5 mb lık bir dosya üzerinden kotalılara oyun oynanacak olması bana çok cazip bir sömürü olarak gelmedi.. Daha cazip ve yıpratıcı bir kampanya olmasını beklerim ben.

Evet raporumu sunuyorum: Uzun uğraşlar ve emekeler ile beraber rar dan çıkarabildim.. Eski sürümümü kaldırdım. Yenisini kurmaya çalıştım, sonuç: FİYASKO..

Önce .dll hatası verdi.. Bende kendi arşivimdeki [.dll] dosyalarının tamamını değiştirdim. Bunu şu paylaşımmıdan yaptım: http://www.tnctr.com/index.php?showtopic=74728&st=0&p=362871entry362871

Ama yine olmadı.. Lanet olsun..

Arkadaşlar haklılarmış.. Bunu daha öncede duymuştum ama nihayet kendim test etme imkanı buldum.. Peki ama neden böyle oldu.. İçindeki dosyalar eksiksiz ama bozuk.. Demekki çokda sallamasyon bişey değilmiş.. Zamanında indirilebilmiş (Bozulmadan önce)..

Arkadaşlar kgb arşive programı aşırı sıkıştırma yapabilen bir program.Ben ofis 2007 ilk çıktığında indirdim.1.5 mb tı.Açtım ve yükleme yaptı.Hiç problem vermedi.Ama 70-80 dakika bekledim.Bu yalan değil.Ama arşiv açması çok uzun sürüyor.Bilgilerinize.Saygılarımla

hayır arkadaşım tamamen sallamasyondan ibaret dosya isimlerini bulmakta ne varki ama dosyaların içini detaylı olarak incelersen tamamen boş olduğunu görebilirsin

HAyır boş değillerdi işte onu diyorum. Elimdeki 440 mb lık (açınca 610 mb olarak yayılıyor.) normal office 2007 ile aynı dosyalar.. Boyutda aynı.. İçerikde aynı.. Hatta bazı dosyalarını detaylarını inceledim. İçindeki .txt dosyalarını açtım, tanımsız volan karakterleri falan aynıydı..

Neyse şimdi bir denem daha yapıcam.. YAGMURADAM böyle diyince buna karar verdim. Elimdeki sağlam olan office 2007 i, arşivleyeceğim. Sonra açacam inş :).. Bakalım arşiv programı sağlam mı?. Size bildiririm sonucu.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...