Jump to content

Samsung E250 Sürekli Kapanıyor

apoo

Recommended Posts

bordu selilozik tiner ve diş fırçası gibi bir fırca ile güzelce temizle kurumasınıbekle eğer sorun çözülmez ise şarz soketinin yanındaki zenner diyotu ölç eğer oda sağlamsa filmi değiştirmen kesin çözüm bana göre tabiki makinayı görmeden verdiğim cevaplar sadece tahmin üzerine..

tam kesin çözüm adresi vereyim yolla dükkana gereğini yapayım yollayayım...eğer güvenmessen ben sana başka tlf yollayayım sen bana eline gecince yollarsın aynı şey ama bort dun rengi mavi ise e250d dir tlf nun ona göre filim değiş ...:drinks:

bordu selilozik tiner ve diş fırçası gibi bir fırca ile güzelce temizle kurumasınıbekle eğer sorun çözülmez ise şarz soketinin yanındaki zenner diyotu ölç eğer oda sağlamsa filmi değiştirmen kesin çözüm bana göre tabiki makinayı görmeden verdiğim cevaplar sadece tahmin üzerine..

Arkadaşım ben telefon konusunda o kadar derin bilgim yok yani bana normal dil'de anlatırsan sevinirim :drinks:

yukarda da dediğim gibi eğer bilgin yoksa ya bir teknik servise ******üreceksin yada yolayacaksın üçretsiz olarak sana tamir eder yollarım..filimin maliyeti 7-8 milyon flan kargo ne tutar bilemem ama ben tamir üçreti almam zaten tlf 2. el fiatı 70 ytl falan ortalama...Neyse yazı ile bukadar yardım edebilirim :drinks:

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...