Jump to content

Bu Anakartan Bulabilirmiyiz?

Recommended Posts

S.A Arkadaşlar laptobum talihsiz bir kazaya uğradı yeğenim oynarken kola icerken dökülünce fandan içeri girmiş fark etmemisler bende gece isten gelip biraz takildim 1 saat sonra pc  kapandı geri actım biosa girdi uefi bolumu açılmış kapattım yeniden başlayınca  pc windowsu görmeden tekrar kapandı  bir daha açılmadı laptobu actim baktim yapıyapış olmuş temizledim nemli pecete ile kuruladım 2 saat sonra tekrar denedim hiç umut yok teknik servis arkadaşa götürdüm durumu anlatım islemci ve kuzey koprüsü sizlere ömür yenisini bulup taksak bile calışma ihtimali düşük dedi bizde aynı anakartan bulmaya calışacagız sizdende varsa belki ihtimalde olsa baka bilirmisiziz uzun oldu hakkınızı helal edin iyi gunler

Anakart Clevo W240EU W250EUQ W270EUQ 

https://archiwum.allegro.pl/oferta/plyta-do-laptopa-clevo-w240eu-w250euq-w270euq-i7561626262.html

byhabit, 4 saat önce yazdı:

ben yeni okudum kardeşim çok geçmiş olsun, 

sıvı temaslı cihazlarda anakart onarılsa bile tekrardan başka yerlerden sorun çıkartabiliyor servislerde garantisiz tamir yapar genelde

en temizi anakartı değiştirmen yani

Please register to see this content.

bu siteden bulabilirsin whatsapp hattıda var mustafa abi firma sahibi  tr de en geniş stok bu adamda

teşekkür kardesim insallah bulup alacagiz burası isimi gorecek kolay gelsin

miwok, 5 saat önce yazdı:

geçmiş olsun öncelikle. anakart işi gerçekten sıkıntılı. @iomerg in dediği gibi ikinci el pc bulursan almakta yarar var en azından yedek parça olur. yada parça parça satabilirsiniz yine. anakart bu olabilir mi? emin olamadım ben size kolaylık olsun diye paylaşayım dedim.

İçeriği Gizle

Please register to see this content.

bu degil başka yinede sagol byhabit verdigi yerde arkadaş sevisini soracak varsa yollayacak bitane sitesinde var farklı diyor ama bence uyar  acele etmeden bu isi halledeceğim teşekkürler kolay gelsin