Jump to content

Windows Açılış Yardımı

T_Rock

Recommended Posts

Arkadaşlar Ubuntudan Sonra Windows kurdum ama vindows CD sinden bi türlü kurulum yapamadım bende DR_Fox' un usb den kurulan windowsu vardı onu kullanarak windowsu kurdum ama şimdi açılışta bu hatayı veriyor verdiği mesajı telefonun kamerasıyla çektim ama pek okunmadığı için yazıyorum.

Windows bir bilgisayar disk donanım yapılandırması sorunu nedeniyle başlatılamadı.

Şeçili önyükleme disketinden okunmadı. önyükleme yolunu ve disk donanımını gözden geçirin.

Ek bilgi için donanım disk yapılandırması hakkındaki Windows belgelerine ve donanım elkitaplarınıza bakın.

14122008yo7.jpg

CD den kurmaya çalıştığım zaman kurulum hdd özellikleri bölümüne girmiyor o yüzden usb den kurulum yaptım CD den kurulumda hdd özellikleri bölümüne kadar geliyor ama hdd özelliklerine bir türlü geçmiyor.

Arkadaşım bence o hddyi başka bir Xp yüklü sisteme takıp bölümü silip tekrar oluştur ve biçimlendir.oda olmazsa diskin utility programları ile diski yeniden yapılandır.belki bundan daha kolay yöntem bilen arkadaşlar vardır ama benim aklıma bunlar geldi :D umarım yardımcı olabilmişimdir.kolay gelsin.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...