Jump to content

Karşı Tarafdaki Bilgisayarı Kontrol Etmek

vip_bey

Recommended Posts

mrb arkadaşalar bulunduğum yerde beledıye başkanı bir program istedi amacı belediyedıkı bilgisayarları evınde kontrol edebılıcek bir program lazım

team wiwever gibi değil yani diğer tarafın haberi olmadan şifre falan girmeden kontrol altına alınacak bunun hakkında bilgisi yardım ederse tşk ederim

iyi çalışmalar

diğer pc lere logmein , yada ntrconnect var onu kurarak pcleri kontrol edebilirsin .

www.logmein.com

www.ntrconnect.com

bu proğramları karşı pcye bir defa kuracan ondan sonra internet bağlantısı olan her yerden kontrol edebilirsin

dostum bunlar ücretli demi bunu cracklenmişi ve bıraz daha acıklama yaparsan sevınrım dostum

Belediye başkanına selamımı söyle birde böyle çağdışı bir şeye alet olamıyacağımı söyle > ayrıca eve giderken bilgisayarları yükleyip ******ürsün.

sayın arkadaşım @vip_bey arkadaşım isteğini belirtmiş burada.böyle bir şeye alet olmak istemiyorsan ki bu çağdışı bişey değil zaten cevap yazmana gerek yok.böyle dalga geçer gibi konuşmana hiç gerek yok yani.

ARKADAS SENIN DEMEK ISTEDIGINI COK IYI ANLADIM AMA OYLE BIR SEY YOK YANI KARSI PC YE BIR SEY KURMADAN O BILGISAYARI GOREMEZSIN GORMENINDE IMKANI YOK GORMEN ICIN YA TROJEN YOLLAMALISIN YADA UZAK MASAUSTU PROGRAMLARI KULLANMALISIN YADA BİR YEREL AĞ OLUSTURMALISIN

DIGER BILGISAYARLARLA AYRI YETEN GEREKSİZ CEVAP YAZMAYIN ARKADASIN DEDIGI GIBI ADAM KARSI PC YE KURULMAYACAK DIYOR DIGER BIRININ VERDIGI CEVABA BAK KARSI PC YE KUR DIYOR GEREKSIZ CEVAPLAR BUNLAR SATEN BOYLE BIR SEY OLSAYDI HERKEZ HERKESIN NE YAPTIGINI GORURDU

bunların hepsini işyerinde yap...Kendine bi sanal server kur hocam ona Radmin Viewer 3.2 Türkçe kur makinaların hepsinede Radmin Server 3.2 kur.Modemdende portu sanal servera yönlendir . Başkan bağlandığında sanal servera bağlancak program calısacak ondan sonra listeden bilgisayarı secip onu izlicek

ARKADAS SENIN DEMEK ISTEDIGINI COK IYI ANLADIM AMA OYLE BIR SEY YOK YANI KARSI PC YE BIR SEY KURMADAN O BILGISAYARI GOREMEZSIN GORMENINDE IMKANI YOK GORMEN ICIN YA TROJEN YOLLAMALISIN YADA UZAK MASAUSTU PROGRAMLARI KULLANMALISIN YADA BİR YEREL AĞ OLUSTURMALISIN

DIGER BILGISAYARLARLA AYRI YETEN GEREKSİZ CEVAP YAZMAYIN ARKADASIN DEDIGI GIBI ADAM KARSI PC YE KURULMAYACAK DIYOR DIGER BIRININ VERDIGI CEVABA BAK KARSI PC YE KUR DIYOR GEREKSIZ CEVAPLAR BUNLAR SATEN BOYLE BIR SEY OLSAYDI HERKEZ HERKESIN NE YAPTIGINI GORURDU

dostum diğer bilgisayara kurulada bilir ama girmek ıcın şifre falan sormadan tıkaldınmı direk giriceksin

Bende Logmeını onerııyorum sıfresız falan ıstedıgız

zaman bılgısayarları

kontrol edebılır ama kurdugu bılgısayarları kullananlara logmeıne

koydugu sıfrelerı vermemelı yoksa porgramı karsırdan devre dısı bırakabılırler.....www.logmein.com

dostum bunlar ücretli demi bunu cracklenmişi ve bıraz daha acıklama yaparsan sevınrım dostum

ikisininde paralı olanı var ama logmeinin free olanı var ben onu kullanıyorum.ancak 3 tane pc ye jurdum kullan dım daha fazla pc ye kurup denemdim

zaten kurar ken free olanı kuruyorum.internet bağlan tısı olan her yerden o 3 pc ye bağlanıyorum, remote kontrol yapıyorum

ayrıntılar alttaki linkte var

http://www.tnctr.com/index.php?showtopic=22285&hl=www.logmein.com[/CODE]

• 5 ay sonra...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...