Jump to content

Firefox Veya Explorer 7 Den Izledigim Videolar Ner

krmzntns

Recommended Posts

youtubedeki videoları veya başka sitelerdeki videoları bilgisayarımıza kaydedebiliriz üstelik dowlant yapmamıza gerek yoktur. Ama öncelikle bilgisayarımızda flv programımızın olması gerekiyor yoksa yükleyiniz.Daha sonra; Öncelikle video tam yüklenene kadar veya tam izledikten sonra şöyle bi yolu takip ediyoruz. C:\Documents and Settings\PC ‘nizin adı \Local Settings\Temporary Internet Files kalasörünü tıklıyoruz.(Bu kalasör girdimiz sitelerin bilgisayara yüklendiği yerdir.)Daha sonra bu kılasörde get_video dosyasını alıp(genelde sonlarda dır) masa üstüne sürüklüyor ve adının uzantısını.flv şeklinde değiştiriyoruz.Artık video bilgisayarınızda istediğiniz zaman bilgisayarınızda izleye bilirsiniz

Alıntıdır

Nasıl olmuyor arkadaşım?Ben total video converterle yüzden fazla flv uzantılı video dosyasını avi tipine çevirdim.Bir yanlışınız var.

get video yazan dosyanın uzantısını değiştirmek için önce bilinen dosya uzantılarını göster deyip adını get video.flv olarak değiştirin.Ardından total video converteri çalıştırın ve bu videoyu gösterin hangi video tipine dönüştürecekseniz seçip video ayaralrınız yapın.Saygılarımla

Nasıl olmuyor arkadaşım?Ben total video converterle yüzden fazla flv uzantılı video dosyasını avi tipine çevirdim.Bir yanlışınız var.

get video yazan dosyanın uzantısını değiştirmek için önce bilinen dosya uzantılarını göster deyip adını get video.flv olarak değiştirin.Ardından total video converteri çalıştırın ve bu videoyu gösterin hangi video tipine dönüştürecekseniz seçip video ayaralrınız yapın.Saygılarımla

var olan uzantıyı nasıl değiştircem onu anlatırsan sevinirim

Nasıl Dosya Uzantısı Değiştirilir ?

1.Bilgisayarıma çift tıkla ve Üstten Araçlar > Klasör Seçenekleri > Görünüm e gel.

2.O ekranda Bilinen dosya türleri için uzantıları gizle seçeneğinin önendeki işareti kaldır.Tamam a basıp ekrandan çık.

3.get video isimli videona sağ tıkla ve ad değiştir de ve adını get video.flv koy.

Uyarı :Uzantısı olan veya uzantısı olmasa bile başka biri tarafından uzantısı silinmiş bir dosyanın uzantısını değiştirmek sorun verebilir.Örneğin Atla Gel Şaban filminizin uzantısı avi olsun.( Atla Gel Şaban.avi > Atla Gel Şaban.flv)Siz bu uzantıyı flv veya mpeg olarak değiştiriseniz sorun yaşarsınız.Uzantılar ancak programla değiştirlirse sorunsuz açılırlar.

Saygılarımla

Get_videos gibi bir dosya yok bende. TncXp kullanıyorum bi ayarmı gerekiyorduki acaba??
''''''C:\Documents and Settings\Administrator(BURASIKULLANICIADI\Local Settings\Temporary Internet Files'''''' burayı açıyorsun görünümden ayrıntıları seç büyük boyutlu dosyalar flv ve video dosyalarıdır dosyaları boyuta göre listeleyerek işni kolaylaştırabilirsin BU internet explorer için geçerlidir diger tarayıcılar dosyaları sıkıştırıp ismini degiştirerek sakladıgından hangi dosyanın ne oldugu pek anlaşılmıyor

Dosya ismi ve uzantısını degiştirmek için dosyayı seç f2 ye bas adını degiştir nokta koy uzantısını degiştir bu kadar ancak yukarıdaki mesajda anlatıldıgı gibi dosya uzantılarının görünüyor olması gerekir

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...