Jump to content

Zamanlanmış Görev Çalışmıyor!

cimbombom

Recommended Posts

Arkadaşlar xp media center edition kullanıyorum. Zamanlanmış görev eklediğimde çalışmıyor. İlk olarak şaşırdığım konu şifre istiyor 2. si de bilgisayar hata veriyor mesela şifre yazmazsanız "şifre veya parola girilmediği için zamanlanmış görev çalışmadı" diyor. Yazarsanız da "yeni bir görev yaratıldı, fakat çalışmayabilir çünkü hesap bilgisi ayarlanamıyor. Belirli hata : 0x80070005: Erişim engellendi. Uygulamayı bulmak için Görev sayfasındaki Gözat düğmesini kullanmayı deneyin." yazıyor yardımcı olursanız sevinirim arkadaşlar

şu amac icin zamanlanmış görevi kullanmaya calışıyorum belki başka şekide yardımcı olabilirsiniz kurumsal bir şirkette calışıyorum ve vitrinlerde bilgisayara baglı tvler var ve bu tvlerde internet sitesindeki ogünkü reklamlar dönüyor. ben işe gelmeden yarımsaat önce bilgisayarın acılıp bu sayfaya girmesini isityorum biostan otomatik istedigim saatte bilgisayarı acmayı başardım . başlangıcada internet exploreri ekledim gel gelelim internete kablosuz girdigi için bilgisayar kablosuz aga bağlanmadan başlangıçtan sayfa acılıyor ve doğal olarak sayfa görüntülenemiyor. acıkcası bu yani ben gelmeden bilgisayarın acılıp intenete sayfasına girmesini istiyorum zamanlayıcıya ekledigimde bana yukarda bahsettigim hatayı veriyor ve bu hatayı tüm pclerde veriyor.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...