Jump to content

2d Strateji Oyunu Arıyorum

exitly

Recommended Posts

öncelikle belirtmek isterimki forum kurallarını okudum konunun tam olarak yeri yok isteğede oyun sorunlarınada uymuyor oyunlarla ilgili genel bölümde yok sohbetede uymadığından en iyi yerin burası olucağını düşündüm onu söylemek isterim.

sonra arkadaşlar bana 2 d redalert2 veya stronghold Crusader gibi bildiğiniz oyun isimlerini yazabilirmisiniz?2d olması ve strateji olması önemli.bana göre stratejide 2d 3d'den daha güzel veya ben böyle oyunları seviyorum diyim size bu tarz oyunların isimlerini paylaşırsanız sevinirim şimdiden teşekkürler..

Hazır listesinin olduğu adres varken tek tek uğraşmayalım. :D

Please register to see this content.

güzel siteymiş fakat hangisinin güzel oyun olduğu anlaşılmıyor bir puanlama yada benzer bişey yok işime yarar ama önerilerde olursa çok daha iyi olur..

güzel siteymiş fakat hangisinin güzel oyun olduğu anlaşılmıyor

Oradaki oyunları Google'da aratarak haklarında bilgi bulabilirsin veya büyük oyun sitelerinde aratıp punlama ve kullanıcı yorumlarına ulaşabilirsin.

Ben yine de araştırırım bunların hepsini paket halinde yapan site varsa onu da eklerim :D

Oradaki oyunları Google'da aratarak haklarında bilgi bulabilirsin veya büyük oyun sitelerinde aratıp punlama ve kullanıcı yorumlarına ulaşabilirsin.

Ben yine de araştırırım bunların hepsini paket halinde yapan site varsa onu da eklerim :D

zaten öyle yapıyorum youtubedende videolarına bakıyorum öyle bulmaya çalışıyorum sanırım bir tanede buldum Cossacks - The Art of War bu oyun güzele benziyor akşam indiricem.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...