Jump to content

Kaspersky İçin Key Aramaya Son!

fruion

Recommended Posts

Kaskersky keyleri internette çok fazla dolaşmakta ve bir bunların %90 BLackListte girmiş durumda konu içinde anlatıcağım iki yöntemle internette artık key aramadan yasal olarak kaspersky kullanabilirsiniz.

1. Yöntem : Kaspersky 30 günlük deneme süresini uzatarak kullanabiliriz. Kaspersky ilk kurduğumuzda Lisans işlemleri kısmında 30 günlük deneme seçeneği ve bunu seçerek kaspersky 30 boyunca tüm özelliklerinden yararlanıyoruz ve bu 30 bittikten sonra Registry siliceğimiz 3 anahtar ile tekrar bir 30 deniyebilirsiniz ve bu şekilde yüzlerce 30 gün deniyebilirsiniz.

Bu işlem Kaspersky 6.0 ve 7.0 yapabilirsiniz.

1. İlk Kaspersky kapatmanız gerekiyor.

2. Başlat | Tüm Programlar | Donatılar | Çalıştır açtıktan sonra komut kısmına regedit yazarak Kayıt Defteri Düzenleyicisini çalıştırın.

HKEY_LOCAL_MACHINE|SOFTWARE|KasperskyLab|LicStorage

HKEY_LOCAL_MACHINE|SOFTWARE|Microsoft|Cryptography|RNG

HKEY_LOCAL_MACHINE | SOFTWARE | Microsoft | SystemCertificates | SPC | Certificates

3. Kaspersky Antivirus programını çalıştırın.. Karşınıza Lisan işlemi için pencere açılıcak burada yazan 30 Günlük deneme sürümü seçiniz..

kasperskydw9.jpg

kaspersky2gi5.jpg

bende kaspersky internet security 7.0 kullanırken trial reset diye bir ufak bir dosya vardı bu işlemleri kendi yapıyordu ve tekrar 30 gün olarak kullanabiliyordun ama şuan kasperksy intersecurity 2009 kullanıyorum şuan keylerle idare ediyorum bilmiyorum belki onunda trial reset dosyası yazılmıştır araştırmadım daha ama kavkiskeyden bulunuyor yinede çalışan keyler ben orada buluyorum şuan ..

Kaspersky_2009_Trial_Reset_2.2V2

Nasıl uygularım:

1.Bu dosya kaspersky tarafından hack too olarak kabul edilip direk siliniyor.O nedenle indirme yapmadan evvel kaspersky i kapatın.Korkmayın ben haftalardır kullanıyorum

2.Şimdi saatin yanındaki kaspersky simgesine sağ tıklayıp Ayarlar bölümüne girin.Orada yine soldaki ayaralar yazısına basın.

3.Dahili korumayı aç(Kendini koruma >Self defense)ın yanındaki işareti kaldırın.Ve Tamam a basın.Ve kaspersky'i kapatınız.

4.Şimdi Trial reset i açın.İşletim sisteminizi işaretleyin ve Yes butonuna basın.Biraz bekleyin.Kaspersky açılıp sizden şifre isteyecek.

1 aylık anahtar alıp yolunuza devam edin.25-30 günde bir tekrar edin.

5.Daha sonra yine dahili korumayı aktif etmeyi unutmayınız.

6.Bu araç kaspersky internet securtiy 2009 için işe yarıyor.

Unutmayın bu aracı kaspersky den korumalısınız.Nerede bulursa siliyor.O yüzden bu dosyanın olduğu klasörü kaspersky açıkkken açmayın.Ya da indirdiklerinizle birlikte bunu da cd ye kaydedin.

Gülegüle kullanın.Saygılarımla

Rarlı Dosya boyutu:272 kb tır.

İndirme adresi:

Please register to see this content.

Kaspersky_2009_Trial_Reset_2.2V2

Nasıl uygularım:

1.Bu dosya kaspersky tarafından hack too olarak kabul edilip direk siliniyor.O nedenle indirme yapmadan evvel kaspersky i kapatın.Korkmayın ben haftalardır kullanıyorum

2.Şimdi saatin yanındaki kaspersky simgesine sağ tıklayıp Ayarlar bölümüne girin.Orada yine soldaki ayaralar yazısına basın.

3.Dahili korumayı aç(Kendini koruma >Self defense)ın yanındaki işareti kaldırın.Ve Tamam a basın.Ve kaspersky'i kapatınız.

4.Şimdi Trial reset i açın.İşletim sisteminizi işaretleyin ve Yes butonuna basın.Biraz bekleyin.Kaspersky açılıp sizden şifre isteyecek.

1 aylık anahtar alıp yolunuza devam edin.25-30 günde bir tekrar edin.

5.Daha sonra yine dahili korumayı aktif etmeyi unutmayınız.

6.Bu araç kaspersky internet securtiy 2009 için işe yarıyor.

Unutmayın bu aracı kaspersky den korumalısınız.Nerede bulursa siliyor.O yüzden bu dosyanın olduğu klasörü kaspersky açıkkken açmayın.Ya da indirdiklerinizle birlikte bunu da cd ye kaydedin.

Gülegüle kullanın.Saygılarımla

Rarlı Dosya boyutu:272 kb tır.

İndirme adresi:

Please register to see this content.

kis virüs tespit etti.

• 2 hafta sonra ...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...