Jump to content

Hp 4180 Driweri Yükleme Sorunu

göktürk77

Recommended Posts

arkadaşlar dün hp 4180 model hepsi bir arada yazıcımı bilgisayara yükleyemiyorum elimdeki cd si yegenler tarafından üzerinde sanatsal faaliyetler ciziktirmek kabilinden icra edildiğinden cd den yüklüyemiyorum bende internetten driwer indiriyim öyle kuruyum dedim ama elimdeki kurulum kitapcıgında 4100 diyor ve 4100 driweri hp anasayfasına girdiğimde driwerleri indiriyorum ama bir türlü kuramıyorum tak calıştır yazıcıyı tanıyamıyor gibi acaip bir yazı geliyor ekrana sitemde secret++ ultimate vistası yüklü aygıt yöneticisini actıgımda 4100 olarak sarı bir soru işareti var ne yaptımsa bunu tanıtamadım bana yardımcı olursanız cok ama cok duacı olurum

yazıcıyı bilgisayara bağla denetim masasından donanım ekle kımsından deneyebilirsin. aygıt yöneticisinden yazıcının üzerine sağ tıkla donanımı güncelleştir de hayır bu kez değil de listeden yada belirli bir konumdan yükle de ileri de yüklenecek sürücüyü ben seçeceğim de ileri de oradan cd var ise disketi var de seç eğeğr yok ise normal ileri de tanıması lazım.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...